a
coinnet

Dogecoin Balina Faaliyeti Artıyor: Yükseliş Gelecek Mi?

coinnet
coinnet

Meme coin varlıklarında lider konumda bulunan Dogecoin, yükseliş için önemli bir faaliyette geçiyor. Dogecoin balina faaliyetleri yeniden yükseliş ivmesi kazandı. Meme coin topluluğu ise yeni bir yükselişin olup olmayacağını merak ediyor.

Floki, Pepe ve daha birçok alternatif meme coin projelerinin yükselişi nedeniyle gözleri Dogecoin’e yöneltti. 0.10 centin üzerine çıktıktan sonra daha sakin ralliler benimseyen DOGE, piyasayadan ayrışmak istiyor.

Dogecoin balina aktivitesi son 24 saat içinde olağanüstü bir şekilde arttı. DOGE fiyatı 0.16 dolar civarında konsolide edilirken değeri 1 milyon doları aşan 150’den fazla balina işlemi kaydedildi.

Dogecoin Balina Faaliyetleri Yeniden Ön Planda

Eşi görülmemiş bir olay dönüşünde, Dogecoin balina etkinliği, son 24 saat içinde olağanüstü bir şekilde arttı. Ünlü bir kripto piyasası analisti tarafından paylaşılan bir gönderiye göre, değeri 1 milyon doların üzerinde olan balina işlemleri dikkat çekici bir şekilde arttı.

Bu zincir üstü aktivite artışı, DOGE’nin 0,16 dolarlık fiyat seviyesine yakın tanık olduğu bir konsolidasyon döneminin ortasında geldi.

1 Milyon Coin’i Aşan Balina İşlemi

Tanınmış kripto piyasası analisti Ali Martinez tarafından paylaşılan bir gönderide, son 24 saat içinde 151 Dogecoin balina işleminin gerçekleştiğini vurguladı. Zincir üzerindeki balina faaliyetindeki bu önemli artış, kripto para birimi için bir iyimserlik dalgasını tetikleyerek, büyük ölçekli yatırımcılar arasında varlığa olan artan güvenin altını çizdi.

Santiment’ten gelen balina verileri, işlemlerdeki artışın, DOGE’nin 0,15 dolarlık fiyat seviyesine düştüğü 2 Haziran’dan sonra bir kez daha başladığını gösteriyor. Ayrıca, meme coin’in konsolidasyon belirtilerine rağmen balina aktivitesi artmaya devam etti.

Dogecoin Fiyatı

DOGE fiyatı son 24 saatte %1.54 düştü ve şu anda 0,1601 dolarda. Token, 24 saatlik dipleri ve zirveleri sırasıyla 0.1587$ ve 0.164$ olan son 24 saat içinde yanaya bir işlem seansı belirtileri gösteriyor. Ayrıca, haftalık grafikler tokenin konsolidasyon hareketini daha da vurgulamaktadır.

Coinglass içgörüleri, DOGE’nin vadeli işlem OI’sinin bugün %2,73 düştüğünü, türev hacminin ise %20,11 oranında fırladığını ortaya koyuyor. Verilerin işaretlediği gibi, azalan yatırımcı ilgisi ve spekülatif ticaret, tokenin değişken hareketine daha da yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.