a
coinnet

EasyFi Borç Verme Protokolü Artık Yayında

EasyFi'de sarf malzemeleri ve borçlanmalar için yeni para piyasalarıyla Borç Verme protokolümüzle artık CANLI olduğumuzu duyurmaktan son derece heyecanlıyız.

Polygon Network’teki protokolümüzdeki altı teminat piyasası artık operasyonlara açık.

EasyFi Uygulamasında tedarik teminatları ve varlık ödünç almaya başlamak için lütfen https://app.easyfi.network/#/lending adresine gidin.

Bu, bu yılın başlarında Q4 21 Yol Haritamızda belirtildiği gibi Milestone 1 — Tam Protokol Lansmanımızın tamamlandığını gösteriyor. Bu lansmanı yakında Binance Smart Chain’deki pazarların lansmanı ve diğer blok zinciri ağlarına genişletme ile takip edecek.

Para Piyasaları Polygon’da Canlı

Polygon ile ilgili protokolümüzde kullanıcılara açık olan ilk 6 teminat piyasası şu şekildedir:

  • $MATIC
  • $USDC
  • $USDT
  • $DAI
  • $WETH (Sarılmış Eter)
  • $WBTC (Sarılmış Bitcoin)

Kredi piyasalarını geliştirmek için zaman zaman ekleyeceğimiz diğer bazı belirteçleri de test etme sürecindeyiz.

Lansman Öncesi Hazırlıklar

Halborn Güvenlik Denetimleri

Daha önceki duyurularımızda belirtildiği gibi, tüm akıllı sözleşme ve genel güvenlik Denetimlerimizi yürütmek için Halborn Security’ye katılmıştık. Halborn Security tarafından kredi verme akıllı sözleşmelerimizin tam denetimlerinin tamamlandığını ancak yakın zamanda duyurmuştuk. Denetimlerin bu sonucu, Borç Verme protokolümüzün bu çok beklenen lansmanına bizi daha da yaklaştırdı.

Halborn, akıllı sözleşmelerimizin kapsamlı ve derin denetimini, analizini ve testini gerçekleştirerek, küresel güvenlik standartlarına uygunluğu sağlamak için birden fazla senaryoyu üzerlerine attı. EasyFi ekibine bir rapor sundular ve daha sonra düzeltici ve risk azaltma eylemleri için tavsiyeleri aldılar.

İç denetimler

Güvenlik ortağımızın tam denetiminin yanı sıra, EasyFi ekibi protokole olan güvenimizi daha da güçlendirmek için Protokolümüz üzerinde bazı dahili testler de gerçekleştirdi. Kullanıcılarımızın fonlarını güvence altına almak için ihtiyacımız olan her şeye sahip olduğumuzdan emin olmak için kendimiz bazı dahili Sızma Testi, Güvenlik Açığı Değerlendirmeleri ve DDOS Simülasyon testleri gerçekleştirdik.

Borç Verme Piyasası Ekran Görüntüleri

Şu anda açık olan pazarlarda gezinmenize yardımcı olmak için yeni UI/UX ile ödünç verme modülünün bazı ekran görüntüleri burada.

Yeni UI/UX ile EasyFi @ Polygon’da Borç Verme Piyasaları
EasyFi @ Polygon’da Tedarik Piyasaları
EasyFi @ Polygon’da Borç Piyasaları
EasyFi @ Polygon’da Varlık Sağlama
EasyFi @ Polygon’da Varlık Çekme
EasyFi @ Polygon’da Varlık Ödünç Alma
EasyFi @ Polygon’da Bir Varlığın Geri Ödemesi

EasyFi hakkında

EasyFi, ölçeklenebilirlik, birleştirilebilirlik ve benimsemeye odaklanan DeFi için oluşturulmuş evrensel bir katman 2 ödünç verme protokolüdür. Dijital varlıkların ve ilgili finansal ürünlerin uçtan uca ödünç verilmesini ve ödünç alınmasını kolaylaştırmak için kamu ağlarında çalışacak açık ve kapsayıcı bir finansal ağ altyapısı olarak tasarlanmıştır. EasyFi, izinsiz ağlar ve akıllı sözleşmelerin otomasyonu değerleri üzerine inşa ediliyor.

$EZ ve EasyFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen teknik incelememizi ve bu yayınla ilgili diğer makaleleri inceleyin.

Telegram kanalımızda daha fazla haber ve güncelleme için bizi izlemeye devam edin ve resmi gruba katılın. Bizi Twitter’da da takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.