a

EasyFi Clover İle Stratejik Ortaklık İmzalıyor

EasyFi, Polkadot tabanlı varlıkları Polygon Network tarafından desteklenen L2 para piyasalarına getirmek için Clover Finance ile olan ortaklığını duyuruyor.

Clover, Polkadot’ ta Ethereum dapp’ lerini kolayca dağıtmak ve ERC20 ve DOT tabanlı varlıklar arasında güvenilir iki yönlü bağlantılar oluşturmak için EVM uyumluluğu sağlıyor. EasyFi, kendi EVM uyumlu Polygon çerçevesi ve L2 tabanlı borç verme protokolüyle, platformda kolay dağıtımı sağlayacak Polkadot tabanlı dijital varlıklar için bir köprü oluşturmak için Clover ile çalışacak.

Bu ortaklık, EasyFi’ nin Polkadot ekosistemini genişletmesine ve DOT tabanlı varlıkları yatırım olarak almasına olanak sağlayacak.

Ortaklığın Detayları

Bu ortaklık, EasyFi’ nin protokolündeki bazı hedefleri destekleyen yönde olacak. EasyFi’ nin borç verme protokolünü Ethereum tabanlı olmayan bloklar da dahil olmak üzere birden fazla ağa genişletecek. Para piyasalarında teminat olarak kullanılmak üzere token sistemlerine sorunsuz erişim için farklı blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan köprüler oluşturacak. EasyFi’ nin para piyasalarına çok zincirli uyumluluğunu sağlayacak.

Bu ortaklık, kullanıcıların kripto dijital varlıklarının kazancını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olan #DoMoreWithDeFi vizyonu ile gerçekleşiyor. Bu işbirliği hem topluluğun hem de kullanıcıların için dijital varlıklardan daha fazla kazanç elde etmelerini sağlıyor.

EasyFİ & Clover

Bu ortaklıktan bahseden CEO Anshul Dhir, ‘ Yeni gelişen ekosistemlere ve EasyFi borç verme protokolünün yatay genişlemesine yeni teminat seçenekleri ve özel para piyasaları sunma çabalarımız doğrultusunda Clover Finance ile el ele tutuşmaktan çok memnunuz. Ortaklığımız, şirketimizin Polkadot ekosistemine genişlemesini ve teminat pazarlarımızda DOT tabanlı varlıkları etkinleştirmesini sağlıyor.’ diyor.

Clover Finance CEO’ su Norelle Ng ise, ‘Merkezi olmayan yatırım sisteminde yeni bir çağın başlangıcına yardımcı olan EasyFi ekibi ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık, Clover’ın Polkadot ekosisteminde Easyfi’nin Defı borç verme protokolünü kullananan ilk projelerden biri olmasını sağlayacaktır. EasyFi ile birlikte, geniş Polkadot topluluğuna daha iyi hizmet etmek için Defi’de yeni bir dönem başlatmayı hedefliyoruz.’ dedi.

Clover Nedir?

Clover, Ethereum geliştiricilerinin ve projelerinin sözleşmelerini Polkadot’ a taşımasını sağlayan güçlü bir akıllı sözleşme platformudur. Ethereum projeleri, yeni ağda mevcut Solidity akıllı sözleşmelerini çalıştırmak için gereken değişiklikleri en aza indirerek dApp’ lerini çoğaltabilir ve MetaMask, Truffle, Remix ve diğer tanıdık araçları kullanarak Clover’ a dağıtabilir.

CoinNet Twitter hesabını takip etmek için linke tıklayın.

Diğer EasyFi haberleri için linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.