a

Easyfi ile Playcent ile EASY’ yi Layer 2 NFT ekosisteminde resmi bir ödeme şekli haline getirmek için ortaklık imzalıyor. EasyFi, EASY’ yi oyun ve DApp ekosisteminde ve NFT pazarında ödeme aracı haline getirmek için yardımcı bir program katmanı genişletiyor.

Playcent, platformlarına resmi bir para birimi olarak EASY’ yi ekliyor. Bu token sahipleri artık Playcent platformundaki oyunlara ve diğer e-spor özelliklerine erişebilecek. Platformdaki diğer premium içerikler, ürünler ve NFT’ ler için de bu token kullanılabilecek.

İşbirliği başlangıçta EASY’ yi Playcent platformunun içinde kolay harcanabilir hale getirmeye odaklanacak. Ve kullanıcıların abonelikler ve uygulama içi satın alımlar için ödeme yapabilmelerini sağlayacak.

İşbirliğinin Detayları

EasyFİ, Playcent ile oyun, DApp ve NFT market platformlarında para birimi olarak EASY’ nin kullanılmasını sağlayacak bir ortaklık kuruyor. Bu işbirliği, Playcent ağının resmi para birimleri arasına EASY’ yi de ekliyor ve DeFi ve DApp ekosisteminde ödeme olarak kullanılmasını sağlıyor.
EASY sahiplerinin bu işbirliği ile Playcent platformlarında abonelik satın alabilecek, uygulama içi satın alımlar yapabilecek ve NFT satın alabilecek.

Kullanıcılar ayrıca Playcent’ teki özel yarışmalara erişebilecek, bu da çeşitli eğlenceli oyunlara, sınavlara ve e-sporlara katılmalarını ve eğlenmelerini sağlarken aynı zamanda ödüller kazanabilmelerini sağlayacak. NFT’ lerin satın alınmasında ve işlemlerinde de EASY kullanılabilecek.

EasyFi ve Playcent

Bu ortaklık hakkında konuşan EasyFi kurucu ortağı ve CEO’ su Anshul Dhir, ‘Playcent’ in EASY’ ye yeni yardımcı programlar ekleme çabamızda ortaklarımız olarak yer almalarından dolayı çok heyecanlıyız. Tokenimizi Playcent platformuna entegre etmek kullanımını genişletecektir. Kullanıcılarımızın da tokenimizi NFT ve oyun satın alımları yapmak için kullanmalarını dört gözle bekleyeceğiz.’ dedi.

Playcent kurucu ortağı ve CEO ‘su Sandeep Sudagani ise, ‘EASY’ yi Playcent ekosistemine para birimi olarak dahil etmek için EasyFi ile çalışmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu ortaklık sayesinde Playcent, kullanıcı kitlesini genişletecek. Her iki şirket de DeFi’ nin kitlesel adaptasyonu konusunda aynı vizyonu paylaşıyor ve yakın gelecekte Easyfi ve Playcent arasında birçok etkileşim göreceğiz.’ dedi.

Playcent Hakkında

Playcent, Dapp’ ler, oyunlar, NFT’ ler ve sosyal belirteçler için merkezi olmayan WIX tabanlı bir sitedir. Bağımsız geliştiriciler tarafından oluşturulan çeşitli şablonlara dayanarak etkileşimli oyunlar, DApp’ ler, NFT’ ler ve sosyal belirteçler yapmak için herkesin kullanabileceği bir araçtır. Playcent şu anda 20′ den fazla şablona sahip.

CoinNet Twitter hesabını takip etmek için linke tıklayınız.

Daha fazla EasyFi haberi için tıklayınız.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.