CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

EasyFi ve Stafi Ortakları Layer-2 DeFi’de Stake Edilen Türev Varlıklar Para Piyasası Sunar

EasyFi ve Stafi, EasyFi ve Stafi Ortakları Layer-2 DeFi’de Stake Edilen Türev Varlıklar Para Piyasası Sunar

EasyFi ve Stafi Ortakları Layer-2 DeFi’de Stake Edilen Türev Varlıklar Para Piyasası Sunar. EasyFi, rTokens ile teminat olarak “Türev Varlık Kredisini” başlattı.

ÖZET

⦁ StaFi ve EasyFi rToken’ları EasyFi borç verme platformunda teminat olarak kullanılabilir kılmak için ortaklık kurdu.
⦁ EasyFi’deki StaFi’den teminatlandırılmış rTokenler kullanıcıların EasyFi platformunda stakeli türev varlıkları ödünç vermesine ve ödünç almasına olanak tanıyacak – Böylelikle DeFi’de likiditeyi daha çok artıracaktır.
⦁ Bu da EasyFi kullanıcıları için yeni getiri oluşturma yolları açacak ve aynı zamanda EasyFi’nin borçlanma piyasalarından stablecoin ödünç almalarına imkan tanıyacak.
⦁ EasyFi Ağı herhangi Layer-2 ağında stake edilen varlıkların stake edilebilen türevlerini teminat olarak listeleyen ilk borç verme protokolüdür.
⦁ Bu ortaklık platformumuz aracılığıyla kripto ve diğer dijital varlıkların kullanımını en üst düzeye çıkarmak için sürekli çalışmak üzere, EasyFi Network’ün Aşama 2.0 #DoMoreWithDeFi öngörümüdür.

Stake edilmiş varlıkların likiditesinin kilidini açmak için ilk DeFi protokolü olan StaFi ile ortaklığımızı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Bu işbirliği, birden fazla rToken’in, örneğin rFIS, rETH, rATOM ve diğer teminatkar gibi, dahil edilmesiyle EasyFi borç verme protokolünde yeni kredi verme piyasalarını başlatacaktır.

Bu yeni varlıkları EasyFi kredi vermede tanıtımı, Layer-2 DeFi topluluğuna muazzam bir değer katacaktır. EasyFi Network’te teminat olarak rTokens’e sahip olmak, yeni likidite girişlerine kapı açar ve Layer-2 para piyasalarında stakeli türev varlıkların gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Bu entegrasyonla EasyFi Network, Matic Network’te ve herhangi bir Layer-2 ağında stake edilmiş varlıkların stake türevlerini teminat olarak listeleyen ilk borç verme protokolü olmuştur.

EasyFi ve Stafi, EasyFi ve Stafi Ortakları Layer-2 DeFi’de Stake Edilen Türev Varlıklar Para Piyasası Sunar

rToken’lar Nedir?

rTokenler, kullanıcılar tarafından StaFi akıllı sözleşmelerinde stake edilen PoS (Proof of Stake) tokenleri ile alınan türev tokenlerdir. Stake edilen her PoS tokeni için kullanıcılar karşılığında eşit miktarda rToken alırlar, örn. rXTZ, stake edilmiş XTZ’yi temsil eder. Bir rToken, kullanıcıların alım satım yoluyla likiditesine erişmenin yanı sıra stake ödülleri almalarını da sağlar. Ayrıca karşılık gelen miktarda stake edilmiş tokenleri istedikleri zaman paraya çevirebilirler.
EasyFi Bu Mix İçinde Ne Yapıyor?
EasyFi, EasyFi Network’ün Layer-2 DeFi Borç Verme protokolünde stakeli türev varlıklar para piyasaları sunarak #DoMoreWithDeFi insiyatifini genişletti.

DoMoreWithDeFi Aşama 2.0’da yapmayı planladığımız şeylerin bir özeti:

⦁ StaFi ağında basılan rTokenler, Protokol V1’in arz piyasasında listelenecektir. https://app.easyfi.network/#/lending/dashboard
⦁ • rToken sahipleri daha sonra bunları ilgili jeton piyasalarına arz edebilir ve aynı şekilde getiri elde edebilir.
⦁ rToken’ları arz edilirken, kullanıcılar EasyFi’de stabilcoin piyasalarından borçlanma hakkına sahiptir.
Likit Stake Etmeyi Kavrama
Likit Stake etme öncelikle bir şekilde stake etme işleminin tokenleştirilmesi anlamına gelir. Bunu şu şekilde anlamamızı sağlar:
⦁ Proof of Stake mutabakatı, kullanıcıların temel bir ağı güvence altına aldıklarında ödüller kazanmak için dijital varlıklarını işlemelerini gerektirir.
⦁ Bu protokollerin çoğu, kullanıcılar stake edilen varlıklarını geri çekmeden önce uzun bekleme sürelerine sahiptir.
⦁ Bu varlıkları diğer daha iyi getiri yaratan fırsatlarda kullanılamaz hale getirir; bu tür diğer programlara erişmek için, kullanıcının varlığı geri çekmesi ve ardından diğer stake etme programına bağlanması gerekecektir.
⦁ DeFi dünyası bu stake edilmiş varlıkları stake edilmiş türevler biçiminde tokenize ederek bu kilitli likiditeyi açtı.
⦁ Bu stake edilen türev daha sonra diğer verim biçimleri için diğer protokollerle entegre edilebilir – örneğin, borç verme için bir teminat – böylece stakeli varlıkları yapma – likit.
⦁ Bu stakeli türevlerin sahipleri, pozisyonlarını gözetimsiz ve daha esnek bir şekilde yönetebilirler.
⦁ Stake edilmiş token türevlerinizi başka yerlerde kullanarak diğer avantajlardan yararlanırken aynı zamanda stake etme ödüllerinizi kazanmışsınız gibi.

StaFi ve EasyFi

Bu ortaklık vesilesiyle konuşan EasyFi Network Kurucusu ve CEO’su Ankitt Gaur şunları söyledi: “StaFi ile ortak olmaktan ve rToken’i EasyFi borç verme platformuna yeni teminatlar olarak getirmekten çok mutluyuz. İşbirliğimizin, yeni stakeli türev varlık piyasalarımız aracılığıyla stakeli varlıkların gerçek
StaFi Kurucusu Young Liam, bu entegrasyonla ilgili olarak şunları söyledi: “Yepyeni ödül yaratan varlık rToken’ı Easyfi ekosistemine getirmek ve bu ödül üreten tokenlerden herhangi birini tutan kullanıcıların EasyFi’den varlık almak için teminat almasını sağlamak için EasyFi ile çalışmayı umuyoruz. EasyFi ile StaFi arasındaki büyük sinerjiyi yakın gelecekte göreceğiz. ”

About StaFi

StaFi, stake edilmiş varlıkların likiditesini ortaya çıkaran ilk DeFi protokolüdür. Kullanıcılar StaFi aracılığıyla PoS tokenlerini stake edebilir ve karşılığında alım satım için mevcut olan rTokenleri alabilirken, stake ödülleri kazanmaya devam edebilirler. Şimdi StaFi, 2 yollu rBridge, rFIS ve rETH ürünlerini başarıyla piyasaya sürdü ve yakın gelecekte de rDOT / rKSM, rXTZ ve rATOM’u piyasaya sürecek.
Website | Twitter | Medium | Telegram | Discord | Forum
$EASY ve EasyFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen whitepapera ve bu yayındaki diğer makalelere göz atın.
Telegram kanalımızla ilgili daha fazla haber ve güncelleme için bizi takipte kalın ve resmi grubumuza katılın. Bizi Twitter‘da da takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Cocos-BCX Global Online Event Redemption’dan Son Tarih Duyurusu

Yavuz Cem AKYOL

SINOVATE Haftalık Güncelleme 27/07/2020 ~ 03/08/2020

Kasım ERTAŞ

BigONE “Simüle Sözleşmeli Ticaret Yarışması” başlatacak…

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku