a

Dünyanın En Büyük ve En Güvenilir Kripto Kredi Platformu Nexo ile Hemen Anında Kredinizi Alın.

Dünyanın En Büyük ve En Güvenilir Kripto Kredi Platformu Nexo ile Hemen Anında Kredinizi Alın.

Kripto varlıklarınıza sizin için çalışarak değer kazandıran, 45’ten fazla farklı Kripto para biriminde Anında kredi almanızı sağlayan ve boş duran varlıklarınıza günlük faiz kazandıran Tek Sigortalı hesap.

BlockChain teknolojisi, internet teknolojisinin ve kişisel bilgisayar sistemlerinin gelişmesi, E-ticaretin büyümesi ve uygulama kullanım alanlarının artması, mobil akıllı cihazların üretilmesi ve yaygın olarak kullanılmasıyla birlikte dünya çapında aktif şekilde kullanılan kripto para birimlerini ortaya çıkarmış ve yaygınlaşmasını sağlamıştır. Dünyada halihazırda kullanılmakta olan çok çeşitli kripto para birimleri bulunmakla birlikte bu kripto para birimlerinden en çok bilineni ise Bitcoindir. Bitcoin; kripto varlık, dijital varlık yada e-varlık şeklinde’de ifade edilmekte olup, ödemelerin elektronik olarak yapılabilmesi sebebi ile işlem maliyetlerinin düşmesinde ve hız noktasında etki ve avantaj sağlamıştır. Dünyada birçok farklı ülkede BlockChain teknolojisini kullanarak işlem yapan şirket sayısı azımsanmayacak kadar fazla ve hergeçen gün hızla artmaktadır.

Bu bağlamda, her an hızla gelişen ekosistemde Nexo’nun kullanıcılara sunduğu eşsiz hizmetleri ile öne çıkan Özelliklerini bu makalede kaleme alacağız.

Kriptopara birimi olan ve aynı zamanda kullanıcılara anında krediler sağlayan ve kullanıcıların varlıklarına cazip oranlarda faiz veren Nexo platformunun çalışma mantığı ve işleyişine hep birlikte göz atalım;

Nexo, 10 yılı aşan bir geçmişe sahip olan ve Avrupa çapında milyonlarca kişiye hizmet veren FinTech Group Credissimo tarafından desteklenen bir kuruluştur.

Nexo, Anında Kripto Destekli kredileri konusunda, kripto sahiplerine varlıklarının değerinin kilidini açmadan ve varlıklarını satmak yerine borç almak suretiyle Anında nakit elde etmek için harika bir yol sunar.

Nexo, 200’den fazla ülkede ve 45’ten fazla farklı fiat biriminde Üç Kolay Adımda Anında Nexo Kredisi Almayı Sağlar.

Nexo Anında Kripto Kredi Yelpazesi Nasıl İşler?

 • Güvenli bir şekilde Kayıt yapabilir ve Nexo cüzdanınıza kripto varlıklarınızı yatırabilirsiniz.
 • Ücretsiz Nexo Hesabınızı Buradan Oluşturun.

Web: https://nexo.io/tr

 • İlk kez giriş yaptıktan sonra hesabınızı doğrulamanız gerekecek. Doğrulama otomatiktir ve genellikle birkaç dakikadan az sürer. Bu önlem, en yüksek KYC / AML standartlarına uyumu sağlar ve hesabınızı yetkisiz erişime karşı korur. Doğrulamalar, dünyanın önde gelen Müşteri bilgilerini koruma şirketi Onfido tarafından yönetilmektedir.

 

 • Nexo Mobil cihazlarda’da Mevcuttur.

Android ve IOS uygulamaları için aşağıdaki bağlantı linkleri takip edilebilir.

 • Kredi Denetimi Olmadan Kredinizi Anında Kullanabilirsiniz.

Nexo’nun tam otomatik işlemlerimi ile anında esnek kredinizi alabilirsiniz.

 

Borç alma konusuna biraz daha detaylı bakalım;

Nexo’dan kredi almak, çevrimiçi kredilendirme konusundaki 10 yılı aşkın uzmanlığa dayanarak hızlı, kolay, şeffaf ve tam otomatiktir.

Nexo’ya kaydını tamamlayan kullanıcıların platformdan kredi çekebilmeleri için öncelikle hesaplarını iki aşamalı doğrulama teknolojisiyle güvence altına almaları gerekmektedir.

Akabinde, Web sitesi üzerinde bulununan Hesaplayıcı (aşağıda örnek olarak gösterilen) tabloya ulaşarak, çekmek istediğiniz kredinizin türü ve miktarını girerek kolay bir hesap yapabilir ve kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların Nexo’dan alabilecekleri minimum kredi tutarı ise 500 USD’dir.

Kullanıcılar NEXO tokenlerini Platform üzerinde teminat göstermesi durumunda, %50 faiz indiriminden faydalanabilecekler. Ve ayrıca kullanıcılar Nexo Cüzdanlarında tuttukları NEXO tokenlerine karşılık temettü almaya devam edecekler.

 

 • Nexo Kart ile Anında Para Harcayın veya Bir Banka Hesabına Çekin.

Kullandığınız krediyi anında banka hesabınıza çekebilirsiniz. ” Kredi Çek ” i tıkladığınızda kullanılabilir kredi limitinizi gösteren bir ekran açılır. Banka hesabı bilgilerinizle birlikte istediğiniz para çekme yöntemini ve para birimini seçmeniz istenecektir. Krediniz sorunsuz bir şekilde banka hesabınıza geldikten sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 • Minimum Geri Ödeme Yok, Gizli Ücret Yok.

Faiz kullanılabilir limitten kesilir. Kullanıcı dilediği zaman geri ödeme yapabilir.

 

Nexo, Dünyada ilk ve tek sigorta güvenceli kredi imkanı sunan eşsiz bir platformdur.

Güvenlik ve Sigorta

Müşteri Fonlarının güvenliği Nexo için esas önceliktir. Soğuk Cüzdanlar, dijital varlıklar ve  finansal hizmetlerde lider olan BitGo tarafından sağlanmaktadır . BitGo Custody, dünyanın uzman sigorta ve reasürans piyasası Lloyd’s ve bir sigorta şirketi sendikası aracılığıyla 100.000.000 $ dolar sigorta koruması taşıyor . Ve bu premium hizmet ek bir ücret gerektirmiyor.

100 Milyon dolarlık politika, aşağıdaki durumlarda özel anahtarların BitGo tarafından %100 tutulduğu dijital varlıkları kapsar:

 • Özel anahtarların üçüncü taraf saldırıları, kopyalanması veya çalınması.
 • BitGo çalışanları veya yöneticileri tarafından yapılan hırsızlık veya dürüst olmayan davranışlar.
 • Anahtar kaybı.

Nexo, Gözetimci’si olarak BitGo’yu seçti. Çünkü BitGo, banka sınıfı olan, Sınıf III kasalarında %100 soğuk depolama teknolojisi sağlıyor ve BitGo platformu SOC 2 Tip 2 sertifikalıdır. Verilerin gerçekliğini sağlamak için gelişmiş kimlik doğrulama mekanizmaları kullanılır ve varlıklar coğrafi ve kurumsal olarak dağıtılır.

Güçlü bir parola kullanmak, ancak iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmek ve Nexo’ya tüm giriş kimlik bilgilerini kontrol etmek de dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hesaplarını korumak hesap sahiplerinin sorumluluğundadır. İstemciler, Nexo hesaplarına yerleştirilen kripto varlıklarının sahibi olmaya devam ediyor.

 

Nexo ile %100 Varlık Destekli Garantili %8 Oranında Faiz Kazanın!

Kripto varlıklarınız boşta durmasın. Bırakın sizin için çalışsın!

USD, EUR, GBP, USDT, TUSD, USDC, PAX, DAI cinsinden varlıklarınızı Nexo cüzdanlarınızda tutarak yüksek oranda hemen faiz kazanmaya başlayın.

Kredi Koşulları

 • Faiz: Yıllık yüzde faiz oranı (APR) %5,9’dan başlar, yine de ortalama kredi kartı oranından çok daha düşüktür. Faiz sadece kullandığınız ve ödünç aldığınız günler için alınır. Faiz, mevcut kredi limitinizden otomatik olarak borçlandırıldığı için minimum kredi geri ödemesi gerekmez.
 • Vade: 1 yıla kadar (istek üzerine geri ödeme yapılmaksızın yenilenebilir). Kredinizin tamamını veya bir kısmını istediğiniz zaman erken ödeyebilir ve faizden tasarruf edebilirsiniz.

 

Nexo Platformunu Neden Seçmeliyim?

 • Nexo, kusursuz kullanıcı deneyimi sağlayan ve 256-bit şifrelemeyle ultra güvenlikli tam faal bir Anında kredi platformudur.
 • NEXO tüm kripto varlıkları korumak için BitGo Lloyd’s ile birlikte çalışır. BitGo, Lloyd’s sigortasına ve Goldman Sachs desteğine sahiptir ve CCSS Level 3 ve SOC 2 uyumludur.
 • NEXO en katı KYC ve AML genel uyum standartlarına bağlı kalmak için Onfido kullanır. Onfido aynı zamanda Coinbase, Revolut, HSBC, Nationwide, TransferWise ve Bittrex gibi platformların da güvenini kazanmıştır.

 

Nexo’daki gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olmak için aşağıdaki linkler üzerinden takip edin.

Web Sitesi | Twitter | Reddit | Facebook | Telegram Official | Telagram Tr | Linkedin | info@nexo.io

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.