a

Ethereum Grafik: 670 Dolar Düşerken ETH Duvarları Parçalanıyor

Bitcoin’in 28.000 doların üzerine çıkmasıyla birlikte kripto paralar en büyük direncini aştı. Ethereum da bu direnç kırılmasından nasibini alarak 2017’den bu yana ilk kez 670 dolar seviyesini aldı. Ethereum grafik çizgisi yükselmeye başladı.

Ethereum, yükselme oranları olarak bakıldığında diğer kripto para birimlerinin bir miktar gerisinde kaldığı görülüyordu. Ancak bu geri kalma oranı bugün tam tersine dönüş yapmaya başladı. Gün içerisinde 680 dolarlık bir artışa imza attı.

Satın alma baskısı ve oranın da iyi bir iyileşme yakalamasıyla yoluna çıkan tüm duvarları yıktı diyebiliriz.

Ethereum grafik
Ethereum grafik

Ethereum nihayetinde yakalandıkça bunun ters bir oran olup olmadığı görülmeye devam ediyor. Ancak, haftalarca 670 doları almaya çalıştıktan sonra, Ethereum sonunda bugün başardı.

Ethereum’un bu yükselişi potansiyel olarak 900 dolar direncine çokça yaklaşıldığını gösteriyor. 670 dolar barajı yıkıldıktan sonraki ilk engel 900 dolar olacaktır. 900 dolar seviyesi de yakalanırsa, ardından elbette tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.420 dolar direncinin geldiğini göstermektedir. Ethereum grafik olarak bu şekilde devam ederse dirençleri yakın zamanda görebiliriz.

Bitcoin, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların üzerine çıkarak %40 oranında bir artış gösterirken, kripto para birimi şu anda 30.000 dolarlık yeni direncine oldukça yakın gözükmektedir.

Tüm pound, dolar ve euro Bitcoin ve Eth sınırları zorlayarak yeni dirençlere kapı açması, Noel Bayramı ile ilişkilendirilebilir. Yeni bir seneye girilirken yıl sonlarında oluşan bu artışlar, kullanıcıların epey bir dikkatini çekiyor. Ancak, yükselmeleri yıla veya bayramlara bağlamak yerine temel nedenlerle meşgul olunmalıdır. Yükselişteki eğilimin en önemli nedeni, trilyonlarca yatırım yapan kurumsal yatırımcılar olduğu bilinmektedir. Ethereum grafik olarak bu yatırımcılara bağlıdır.

Kaynak: trustnodes

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.