a

Ethereum ve Bitcoin almak için neden şimdi en iyi zaman?

Bitcoin ATH’sine ulaştığından beri , analistler ve tüccarlar biraz daha satın alımlar için uzun bir fiyat rallisinden önce bir fiyat düşüşü/düzeltmesi bekliyorlardı. Bu, Bitcoin ve Ethereum’daki mevcut fiyat düşüşünün en önemli avantajlarından biridir. Ethereum ve Bitcoin almak için bu düşüş önemli bir fırsattır.

Bitcoin ve Ethereum’un fiyat rallileri geri çekildikçe ve trend bir an için tersine döndükçe, bitmex longs ve shorts arasındaki oran nötralize edildi. Bu karşılama değişikliği, birkaç gün nispeten yüksek uzun seviyelerden sonra takip etti. Nötralizasyondan bu yana, longs artık shortsları körüklemiyor. Bu dalışa uzun süre dayanmak isteyenler artık alışılmadık derecede yüksek primlerle bunu yapmak zorunda değiller.

Mevcut fiyat seviyesinde, Bitmex’te, Bitcoin ve Ethereum’un sürekli sözleşme finansman oranları ya nötr ya da negatiftir. Bu yüzden bazı boğaların beklediği an bu olabilir.

Ethereum ve Bitcoin Almak için En İyi Giriş Noktalarından Biri Olabilir!

Bu, her iki varlığı satın almak için genellikle 3 ay içinde en iyi giriş noktalarını yaratmış olabilir. Bazı zincir içi analistler, Bitcoin’deki mevcut geri çekmenin sağlıklı olduğuna inanıyor. Ancak bu düşük seviyelerde birikmek için son fırsatlardan biri olabilir. Yatırımcılar, Ağustos 2020’de S2F tarafından tahmin edildiği gibi, fiyatın yeni bir ATH’ye yükselmesinden önceki birkaç düşüşten biri olabileceğini hesaba kattıklarında 30.000 dolar ucuzdur.

Soru şu: Balinaların satın alması ve kurumların satın alması muhtemel olduğuna göre, satın alıyor musunuz? Gerçekleşmemiş karlar ayıran perakende tüccarları, dip satın alan balinalara ve kurumlara satış yapmış olabilir. Kısa bir süre önce, Bitcoin’in fiyatı ATH’ye ulaştığında, Crypto-Twitter’daki perakende tüccarları, uzun ve daha uzun süreli bir fiyat rallisinden önce son bir kez satın almak için 30.000 doların altına bir fiyat düşüşü istedi.

Cuma günü erken saatlerde Bitcoin düşüşünü 31,1 bin dolara yakalarsanız, hızlı bir şekilde %4,5 getiri elde etmiş olursunuz. Ayrıca, dipten satın alan kurumlar yine aynı piyasa döngüsünde karlılar.

Dahası, Bitcoin fiyatları düşmeye devam ederken, sosyal hacmi 6 günlük yüksek seviyelere çıktı. Tüccarlar bunu Bitcoin almak için bir fırsat olarak kabul ediyor. Sonuçta bu, fiyat tekrar yükselmeye başlamadan önce satın almak için en iyi zaman olabilir.

Kaynak: ambcrypto

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.