a

Ethereum Yatırımcıları Bir Saatte Kripto Borsalarından 659.000 ETH Çekti

Ethereum yatırımcıları bu ayın 22’sinde bir saat içinde kripto borsalarından 659.000 ETH çekti. Bu, NuggetsNews.com.au’nun CEO’su ve Kurucusu Alex Saunders tarafından yapılan bir değerlendirmede yer almaktadır. Ethereum’un net çıkışının belirtilen zaman diliminde bugüne kadarki en büyük çıkış olabileceğini öne süren bir gözlemine göre değerlendirilmiştir.

Kesin analizi, bir saatlik olayı gösteren bir grafikle birlikte aşağıda bulunabilir.

ETH’den şimdiye kadarki en büyük geri çekilme olan 659 bin ETH, dün tek bir saat içinde borsalardan ayrıldı. çünkü dip alıcıları kendi destelerine ve hisselerine para gönderdiler.

Ethereum Boğa Bölgesine Dönüyor

Bay Saunders tarafından belirtildiği gibi, Ethereum yatırımcıları muhtemelen ETH’lerini çevrimdışı cüzdanlara, DeFi platformlarına veya ETH 2.0 hissesine taşıdı. Üç olasılıktan herhangi birine doğru hareket, Ethereum için yükseliş eğilimi gösteriyor. Çünkü bu, ETH yatırımcılarının dijital varlığın uzun vadeli geleceğinde yükseliş eğilimi gösterdiği anlamına geliyor. Ayrıca, borsalarda daha az Ethereum ile, ETH’nin fiyatı büyük olasılıkla talep ve azalan arzla artacaktır.

Fiyatla ilgili olarak, Ethereum, 1.300 dolarlık fiyat alanını destek olarak geri aldıktan sonra yükseliş bölgesine döndü. Yazma sırasında Ethereum 1.328 dolardan işlem görüyor. 1.350 dolar direnç seviyesini desteğe çevirecek ve böylece yeni hafta ile daha yüksek seviyelere çıkacak gibi görünüyor.

Daha önce belirtildiği gibi, bu akşamki haftalık kapanış, zayıflayan Bitcoin nedeniyle Ethereum için kısa vadeli bir engel. Kripto Kralı, haftayı kapatmak için 30.000 – 32.000 doların üzerinde bir seviyeyi koruyabilirse, Ethereum’un gelişmesi ve muhtemelen 1.500 dolar veya hatta 2.000 dolara yaklaşması için gereken istikrarlı ortamı sağlayacaktır.

Muhtemelen, Ethereum’un yükseliş ivmesi, CME grubunun kurumsal yatırımcılar için özel olarak hazırlanmış ETH vadeli işlem sözleşmelerini başlattığı 8 Şubat’a kadar devam edecek.

Kaynak: ethereumworldnews

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.