a

Fantastik Dünyaya Hoş Geldiniz: Dragon Mainland

Harika bir deneyim yaşayacağınız sürükleyici bir 3D sanal dünya olan Dragon Mainland, PvP (oyuncuya karşı oyuncu) ve PvE (Oyuncuya Karşı Çevre) savaşları, gelişmiş yeniden üretim, serbest ticaret ve koleksiyon geliştirme ile şifreli bir koleksiyon oyunudur. Dünyaca ünlü animasyon filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? filminden esinlenen yapımcılar, oyunda ejderhalarını eğiterek daha güçlü bir hale getirmeye çalışmaktadır. Bunu yaparken takas yöntemi gibi yöntemler de kullanabilir.

Diğer oyunlardan farklı olarak Dragon Mainland, NFT’lerin tam 3D formu; Sıra tabanlı kart savaşı; Harita keşfi + Roguelike; AR ejderha avı; Güçlü cins sistemi; Makul ve eksiksiz kurtarma mekanizması; Kör kutu ve ejderha sentetik gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Oyun süresince ejderhalarını savaştırabilen, üretebilen ve geliştirebilen kullanıcılar oyun sırasında coin kazanabilirler.

Kazanmak İçin Oyna

“NFTs+DeFi+Game” oyundaki en önemli olay!

Oyun endüstrisi muazzam bir büyüme aşamasından geçiyor. Oyna-kazan modeli, blok zinciri oyunları için yeni fırsatlar sunuyor. Dragon Mainland, “kazanmak için oyna”  stratejisi ile blok zinciri oyun endüstrisindeki en son yeniliklerden birini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Bu yenilik ile beraber insanlar en sevdikleri oyunlarla birlikte ekonomilerini de geliştirmiş oluyorlar. Oyunu oynayanların finansal olarak ödüllendirilmesi açık bir ekonomi kavramının oluşmasına da yardımcı oluyor. Dragon Mainland, oyun oynayarak jeton ödülleri kazanmak isteyenler için en iyi adres olarak göze çarpıyor.

Oyuncular sadece NFT aksesuarlarını veya oyun ödüllerini pazarda satmakla kalmaz; aynı zamanda staking ve likidite madenciliği yoluyla ekstra gelir elde edebilirler.

Çok Sürümlü Plan

Ejderhaların üremesi, dövüşmesi ve büyütülmesi yalnızca oyunun ilk versiyonu için sunulan yeniliklerdir. Geliştirici ekip bir arazi kaynağı mekanizması ekleyecekleri versiyonu üretmeye devam ediyor. Oyuncular, farklı niteliklere sahip ejderha yaşamına uygun kıtalarda bir veya daha fazla toprak parçasına sahip olabilirler. Aynı zamanda yapım sistemi, eşya oluşturma ve savaş bonusları gibi çeşitli oyun yöntemleri de yeni versiyonla birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak yenilikler arasında.

Ejderhaları yakalama, evcilleştirme, onlara komuta etme ve onlarla savaşma temalı oyunlar dijital oyun çağlarının başından bu yana oldukça ilgi görmüştür.  Dragon Mainland, ileri blok zincir teknolojisi ve NFT dijital ekonomisindeki potansiyel enerjinin eklenmesi ile bu temaya harika bir katkı sunmayı başarmıştır.

Oyunun yeni sürümü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler oyunun sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.

twitter: https://twitter.com/DragonMainland

Discord: https://discord.com/channels/@me

Instagram: https://www.instagram.com/dragonmainland_official/

Reddit: https://www.reddit.com/user/DragonMainland

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCQaTBCOp-KZ-lgH9V6BJo7Q

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.