CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Fdr Masternode Buzz’da Listelendi

Fdr Masternode, Fdr Masternode Buzz’da Listelendi

Bugün yine piyasalar düşüş trendine devam etti. Bitcoin 2 günde yaklaşık 12.500$’a yakın yaşadığı düşüşle peşinden alt coinleri de sürükledi. Bugün sizlere yine bir masternode projesinden bahsedeceğim. Fdr Masternode coinleri diğer kripto paralar kadar haraketli hacim göstermediğinden bazen güvenli liman olabiliyorlar. Çünkü masternode da piyasa haraketlerinden bağımsız ödül kazanmaya devam ediyorsunuz.

French Digital Reserve’de bir masternode coini. Bugün masternode.buzz platformunda da listelendi. Sessiz ama emin adımlarla yürüyen bir proje. Bütün piyasanın kırmızı olduğu 2 günde %50’ye varan çıkış trendi yakaladı.

Fdr Masternode, Fdr Masternode Buzz’da Listelendi

Ticaretinin en yoğun olduğu borsa crex 24 borsası. 3 farklı miktarda coin sayısı kitlenerek masternode kuralabiliyor. Tercihinize göre 1.000, 10.000 ve 50.000 adet coin kitleyerek 3 farklı tipte  masternode kurabilirsiniz. Bugünkü fiyatları baz alırsak;

  • FDR-SN 1.000 adet coinle yaklaşık 175$’a masternode kurululabiliyor.
  • FDR-CN 10.000 adet coinle yaklaşık 1750$’a masternode kurululabiliyor.
  • FDR-RN 50.000 adet coinle yaklaşık 8750$’a masternode kurululabiliyor.
  • FDR-SN ve FDR-CN’nin yıllık getiri oranları (roi) %36,
  • FDR-RN’nin yıllık getiri oranı (roi) %72 seviyelerinde.

French Digital Reserve projesi merkezi olmayan finans birimiyle (DEFI) ile desteklenen ilk  masternode projelerinden biri. Fdr sistemi nakit transferleri, ödemeler veya tasarruflar gibi çoklu finansal hizmetler sunmayı sağlamaktadır.

Projenin kendi masternode barındırma platformu bulunmaktadır. Masternode sahipleri findyourmn.com adresinden kurulan masternodeların ücretsiz barındırılmasını sağlanmaktadırlar.

Benzer Yazılar

Küresel Banka Citi, Bitcoin’ in Uluslararası Ticaret İçin Kullanılabileceğini Söyledi

Nagehan SARAÇOĞLU

Bitcoin Elektrik Kesintisine Karşı Bankalardan Daha Dayanıklı

Doğan Şahin

Bitcoin rallisi fazla mı genişletildi? Evetse, sırada ne var?

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku