a
coinnet

FLOKI Teknik Analiz: ATH Sonrasında Yeni Zirve Geliyor Mu?

coinnet
coinnet

FLOKI teknik analiz; Popüler bir meme coin olan FLOKI, son 24 saat içinde fiyatta güçlü bir artış gördü. Kripto para yeni kilometre taşı belirledi. CoinMarketCap’in verilerine göre, Floki fiyatı 0.00032 doların üzerine çıkarak bir gün içinde %25,11’lik bir artışa işaret etti. 

Floki’nin piyasa değeri şu anda %25’lik bir artışla 3 milyar dolar seviyesinde ve piyasa değeri açısından 37. sıraya geldi. 24 saatlik işlem hacmi de önemli bir sıçrama gördü ve %102’lik bir artış olan 1,42 milyar dolara ulaştı. Hacimdeki bu artış, artan yatırımcı ilgisini ve artan ticaret faaliyetini gösteriyor.

FLOKI Teknik Analiz

Floki Inu, diğer meme paraları tarafından gölgede kaldıktan sonra önemli bir atılım gerçekleştirdi. Teknik, sağlam kurulumu, yatırımcılar arasında güven aşıladı ve dikkate değer bir performans sergiledi. Floki, 5 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0003462 dolara ulaştı.

FLOKI teknik analiz; Geçtiğimiz hafta boyunca, Floki fiyatı yükselen bir eğilim gördü. Meme coin, 0.00023 dolardan 0.00032 doların üzerine çıkarak değerini önemli ölçüde artırdı.

Floki Yakında 0.0005 Dolara Ulaşacak Mı?

Floki Inu, diğer meme coinleri tarafından gölgede kaldıktan sonra önemli bir atılım gerçekleştirdi. Teknik, sağlam kurulumu, yatırımcılar arasında güven aşıladı ve dikkate değer bir performans sergiledi. Floki, 05 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0003462 dolara ulaşmak için memecoin çılgınlığından yararlanarak geçen hafta %13’lük bir artış kaydetti.

Geçtiğimiz hafta boyunca, Floki fiyatı yükselen bir eğilim gördü. Meme coin, 0.00023 dolardan 0.00032 doların üzerine çıkarak değerini önemli ölçüde artırdı.

Destek – Direnç Noktaları

FLOKI teknik analiz; 0.00033 doları aşarsa, 0.00039 dolarda önemli bir dirençle karşı karşıya kalabilir. Potansiyel olarak uzun süredir devam eden modelini bozabilir. Bu seviyenin üzerinde tutmak, ana yükseliş momentumu 0,0005 dolara ulaşabilir.

Tersine, kripto paranın fiyatı 0.00032 doların altına düşerse, 0.00031 dolardan azalan destek trend çizgisine düşebilir. Düşüş eğiliminde bir piyasa, FLOKI’yi aşağı itebilir ve 0.0003 dolarlık bir destek seviyesini hedefleyebilir.

Teknik Gösterge

  • FLOKI teknik analiz; Floki Inu fiyatı için 24 saatlik teknik göstergeler önemli bir yükseliş ivmesi ortaya koyuyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı alım koşullarını göstererek ve güçlü satın alma baskısını öne süren 72’ye yükseldi.
  • Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), sinyal hattının üzerindeki MACD çizgisinin geçtiği ve histogram çubuklarının pozitif dönmesiyle de yükseliş sinyalleri sergiler.
  • 0,10’da duran Chaikin Para Akışı (CMF) göstergesi, FLOKI’ye pozitif bir sermaye girişi olduğunu gösteriyor. Bu akın, alıcıların jetonu aktif olarak biriktirdiğini gösteren bir yükseliş işaretidir. Ek olarak, Müthiş Osilatör (AO) 0,0000544’te pozitiftir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.