CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

FRED Energy ilk ürününü Stellar blok zincirine yazıyor

FRED Energy, FRED Energy ilk ürününü Stellar blok zincirine yazıyor

13–12-2020’de 23:56:07 UTC’de FRED Asset Control Token’ımızı (FACT) kullanarak DSA-1 prototipimizi Stellar blok zincirine yazdık. FRED Energy ilk ürününü Stellar blok zincirine yazıyor.

FRED Energy, FRED Energy ilk ürününü Stellar blok zincirine yazıyor
Fred Energy

FACT pil paketlerini yeniden kullanmak amacıyla üretilen ürünlerimizi takip etmek için kullanılacaktır. Ürünlerimizin tüketicileri, blok zincirinde tutulan ürünün geçmişi hakkında bilgi arayabilecek ve görüntüleyebilecek. JV tarafından geliştirilen ürünlerimizin sevkiyatına 2021 4. çeyreğe kadar başlamayı hedefliyoruz.

FRED Energy, FRED Energy ilk ürününü Stellar blok zincirine yazıyor
Fred Energy

Ürünlerimizi takip etmek için neden blockchain kullanıyoruz?

5.000–20.000 döngü arasında son derece uzun bir kullanım ömrüne sahip yeni gelişen pil hücresi teknolojisini kullanacağız (4–20 yıllık kullanıma eşittir). Amaç, yeniden kullanılabilir pil paketleri ile kaliteli çevre dostu, uzun ömürlü tüketim ürünleri geliştirmektir.

Günümüz ürünlerinin çoğu, 2 yıldan önce kullanım ömrünün sonuna ulaşan ucuz, düşük kaliteli pil hücreleri kullanıyor ve Lityum-İyon pillerin% 5’inden daha azının geri dönüştürüldüğü tahmin ediliyor, geri kalanı çöpe gidiyor. Bu kısım bir değişiklik yapmayı ve belki de aynı şeyi yapması için daha geniş endüstriyi etkilemeyi hedeflediğimiz alandır.

Şeffaflık

Ürünlerimizi üretim, perakende, tekrar kullanım (recycle) vb. üzerine yazarken, şimdiye kadarki en şeffaf ürün üreticilerinden biri olacağız! Bunun rekabet avantajı sağlayabileceği iddia edilebilir, ancak yaklaşımımızın ve ürünlerimizin bizi diğerlerinden farklılaştıracağını öngörüyoruz.

Büyük şirketlerin yukarıdakileri kabul etmeleri çok uzun sürmez, sadece burada ne okuduğunuzu unutmayın ve ilk önce biz yaptık.

Fred Energy ve diğer sponsorlu haberlerimizi okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: medium.com

Benzer Yazılar

DOCUMENTCHAIN (DMS) – MASTERNODE PAYLAŞIMI

Kasım ERTAŞ

SINOVATE Haftalık Güncellemesi 30/11/2020 ~ 07/12/2020

Yavuz Cem AKYOL

AMA – Cocos-BCX, Ekoloji Üzerine En Son Güncellemeler

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku