a
coinnet

GALA Teknik Analiz: Yeniden Toparlanma Mümkün Mü?

coinnet
coinnet

GALA teknik analiz: kripto para son üç ayda %61,4’lük bir düşüş gördü. Ancak simetrik bir üçgen modelinden potansiyel bir kırılma, yükselişin tersine döndüğünü gösteriyor. Gelecekteki açık faiz %105.37 arttı ve bu da güçlü ticaret faaliyetine işaret etti.

GALA Teknik Analiz

GALA, mevcut düzeltme eğilimi yaklaşık üç aydır aktif duruyor. Aşağı yönlü trend, altcoin değerini 0,086 dolardan 0,033 doların en düşük seviyesine düşürdü ve %61,4’lük bir kayıp kaydetti.

Bununla birlikte, daha geniş piyasa Mayıs ayında bir toparlanma duyarlılığına tanık olurken, GALA alıcıları zeminlerini 0.0385 doların üzerinde tutmayı başardı. GALA teknik analiz; trendi tanımlayan 200 günlük EMA’yı aktif destek olarak kullanan bu altcoin’deki aşağı yönlü yörünge, iki yakınsak trend çizgisiyle yankılanan yana doğru kaydı.

Dinamik direnç ve destek sağlayan trend çizgileri, simetrik bir üçgen deseninin oluşumunu ortaya koymuştur. Şu anda, GALA fiyatı 0,046 dolardan işlem geçiyor ve modelin genel trend çizgisinden bir kırılma oluştu.

Kripto Para Fiyatında Son Durum

GALA tokeni fiyat tablosunda yana doğru bir hareket gösterirken, gelecekteki açık faiz, Coinglass verilerine göre kayda değer bir büyüme öngördü. Bu türev veri izleme aracı, varlığın OI değerinin Mayıs ayı ortasında 63,5 milyon dolardan 130,41 milyon dolarlık mevcut değere yükseldiğini gösteriyor.

Yaklaşık %105,37’lik bu artış, sağlam ticaret faaliyetine ve artan piyasa ilgisine işaret ederek gelecekteki fiyat hareketleri için potansiyel olduğunu gösteriyor.

Ayrıca GalaSwap, kullanıcıların GalaChain’de özel belirteçler oluşturmasına olanak tanıyan Project Token Oluşturma Aracı’nı tanıttı. Onaylı tokenler, operatörleri yeni kripto paranın bir kısmıyla ödüllendirir.

Teknik Gösterge

  • BB Göstergesi: Bollinger bant göstergelerindeki dar yayılma, artan oynaklığa ve alıcıların kontrolü yeniden kazanmaları için uygun bir kırılmaya ihtiyaç olduğunu gösterir.
  • Göreceli Güç Endeksi: Günlük RSI eğiminin yörüngesindeki yavaş ama istikrarlı bir artış, büyüyen bir yükseliş momentumuna işaret eder.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.