a

Arcade, P2E Oyun Ödüllerini Herkes İçin Erişilebilir Kılmak İçin Bir Program Başlattı

GameFi platformu Arcade , oyun içi etkinlikleri gerçekleştirmek için NFT kiralayabilen ve tüm Arcade katılımcılarına daha fazla değer getiren görev havuzu operatörleri aracılığıyla, kazan-kazan (P2E) oyun için tam ölçekli ekonomik ekosistemini genişletiyor.

Arcade, aktif olarak oyun oynamayanlar da dahil olmak üzere küresel bir kitleye P2E katılımı sağlamayı amaçlıyor. Arcade, yaklaşımıyla, tüm katkıda bulunanların oyun etkinliklerine veya loncalara katılmadan GameFi fırsatlarından kazanmalarına yardımcı oluyor. Bunun yerine GameFi platformu, oyun varlıklarını oyuncularla eşleştirir ve ödülleri, güvenilir ve pasif getirileri tercih eden platform kullanıcıları arasında dağıtır. 

Bu vizyonu güçlendirmek, herkesin ekosistem ödüllerine katılmak için katılabileceği görev havuzlarıdır. Bir görev havuzuna katılmak, Arcade protokolü tarafından tahakkuk ettirilen ücretleri ve ödülleri ödüllendiren oyun NFT varlıklarını stake etmeyi içerir. Özünde GameFi platformu, Solana, BNB Chain, Avalanche, Ethereum, Polygon ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli blockchainlerde P2E oyun projelerine endeks benzeri seçenek sunar.

Arcade, oyun içi etkinlikler gerçekleştirmek ve P2E mekanizmalarına ve etkileşimlerine katılmak için NFT’leri kiralayabilen görev havuzu operatörlerini tanıtarak görev havuzları kavramını genişletiyor. Oyun loncaları, e-spor takımları ve profesyonel oyuncular dahil herkes görev havuzu operatörü olabilir. Tek gereksinim, bir seçim havuzunu çalıştırmak için belirli miktarda Arcade jetonu kullanmaktır. 

Görev havuzu operatörü olmak, oyun içi eylemlerin görev havuzundaki tüm katılımcılar için ödüller oluşturmasını sağlar. Diğer avantajlar şunlardır:

  • Yetenekli oyuncuları çekebilecek loncalar ve e-spor takımları.
  • Oyun portföylerini ve ödül yaratan fırsatları geliştirmek için Arcade’in NFT envanterini kullanmak.
  • Arcade ve herhangi bir görev havuzu kullanımına bağlılığınızı göstererek ayrıcalık kazanın. 
  • Oyun tutkusunu tam zamanlı bir mesleğe dönüştürün.

Ve daha fazlası.

Arcade, bir düzineden fazla bölgede ve birçok dilde küresel bir varlık oluşturmuştur. Ekip, P2E oyunları ve ödülleri için giriş engelini düşürmeye devam edecek. Arcade’in şu anki odak noktası, en iyi oyuncuları yetiştirdiği bilinen düşük gelirli topluluklardır.

Twitter hesabımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.