CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Graphene İkinci Snapshot Yaklaşıyor, Detaylar Şu Şekilde…

Graphene Snapshot, Graphene İkinci Snapshot Yaklaşıyor, Detaylar Şu Şekilde…

Graphene, yeni nesil blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş, CASPER konsensus protokolüne dayanan, Phore Blockchain (PHR) takımı tarafından geliştirilmiş bir blockchain teknolojisidir. Graphene, 11 Nisan itibari ile ikinci Snapshot ‘nı gerçekleştirecektir.Toplamda 6 Snap gerçekleşecek, şu anda ikincisi gerçekleşmektedir. Snapshot ‘lar başlıklar altında toplanmış kısa açıklamalarla duyurulmaktadır.

Graphene Snapshot, Graphene İkinci Snapshot Yaklaşıyor, Detaylar Şu Şekilde…
PHR Airdrop

PHR Airdrop – Snapshot 2

Phore Blockchain bakiyelerinin kaydı 11 Nisan 23:59 GMT’de alınacak. Şu anda bir PHR bakiyesi içeren adresler, 1PHR başına 1,66GFN oranında Graphene Airdrop için uygun koşulları sağlamaktadır.

Gereken koşullarını yerine getiren katılımcı adres sahipleri, Snapshot ile beraber alınan kayıtların ardından, belirlenen tarihlerde uygun Airdrop ödüllerine sahip olacaktır.

Kişisel Cüzdanlar

Phore Blockchain ve Graphene ekipleri, PHR’lerin özel anahtarın sizde olduğu cüzdanlarda korunmasını tavsiye ediyor.

Ellerinde PHR bulunduran Phore kullanıcıları masaüstü veya android cüzdanlarından erişim sağlayabilirler. Giriş için gerekli olan kelimeler android kullanıcıları tarafından girilmesi gerekmektedir.

Cüzdanlara erişim için önceden belirlenmiş sözcükler ve şifreler doğru bir şekilde girilmelidir. Cüzdanların güvenliği ve kontrolü adına farklı güvenlik yöntemleri uygulanmaktadır. Geliştirici ekip, özel anahtarların kimseyle paylaşılmaması tavsiye etmektedir.

Borsalar

Airdrop için uygun olan borsalar ise Stakecube ve Midas olacak.

LATOKEN de dahil olmak üzere diğer borsalar, airdrop’u destekleyip desteklemeyeceklerini henüz duyurmadılar.

Onaylanmamış diğer borsalar ile beraber gelecek haftalarda yaşanacak değişiklikler makaleler üzerinden sunulacak. Gereken bilgilendirmeler topluluklara hızlı bir şekilde aktarılacaktır.

Graphene Snapshot sonrası dağıtımları en kısa zamanda duyurulacak!

Graphene (PHR) Tokenlerimi ne zaman alabilirim?

Graphane tokenları hakkında daha fazla bilgi ilerleyen haftalarda duyurulacak. Snapshot ‘ların bitirilmesinden önce Grafen’in dağıtılmış olacağı bildiriliyor.

Duyurulacak tarihler ile beraber dağıtım aşamasına geçilecektir. Detayları sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Lütfen dikkat: Android cüzdanımız şu anda zorluklarla karşı karşıyadır. Buna yönelik bir düzeltme geliştirme aşamasındadır ve çok yakında yayınlanacaktır. Bu zorluklar dengeleri etkilemez ve yine de Graphene Airdrop’a hak kazanacaksınız. Android cüzdan adresinize PHR gönderdiyseniz, bu jetonlara sahipsiniz ve güncellemeyi uyguladığınızda onları göreceksiniz.

GRAPHENE Ekibi SNAPSHOT

Önümüzdeki haftalarda topluluğa duyurulacak gelişmeler ve haberler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Phore Blockchain Ceo’su Thomas Ambler ile Yapılan AMA Etkinliği – 07.01.2021

mücahit duran

PlasmaPay Kava İle Ortaklık Kurdu

Yavuz Cem AKYOL

Value DeFi Basın Açıklaması

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku