CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Hit Plak Yapımcısı Murda Beatz Hayranlarına Bitcoin Satın Aldığını Söyledi

Murda Beatz bitcoin, Hit Plak Yapımcısı Murda Beatz Hayranlarına Bitcoin Satın Aldığını Söyledi

Kanadalı plak yapımcısı, DJ ve söz yazarı ‘Murda Beatz’ (Shane Lee Lindstrom) Salı günü biraz Bitcoin satın aldığını söylediği için başka bir hip hop sanatçısı kripto para topluluğuna katıldı. Müzik yapımcısı, 50 Cent, Talib Kweli, Snoop Dogg ve Nas gibi kripto ekosistemine katılan bir dizi diğer kayıt sanatçısına katılıyor.

 

6 Ekim 2020’de Kanadalı plak yapımcısı Murda Beatz, 283.000 Twitter takipçisine biraz Bitcoin (BTC) satın aldığını açıkladı. Murda Beatz, Shane Lee Lindstrom’un sahne adıdır ve birkaç yıldır tanınmış bir müzik yapımcısıdır.

 

Beatz, Amerikalı rapçiler Gucci Mane ve Travis Scott ile Kanadalı rapçi Drake için de hit single’lar yaptı. 24 yaşındaki Fort Erie üreticisinin bugün net değeri 2,6 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor

Murda Beatz bitcoin, Hit Plak Yapımcısı Murda Beatz Hayranlarına Bitcoin Satın Aldığını Söyledi

Murda Beatz, Salı günü diğer hip-hop sanatçısı Jermane Prime ve Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony “Pomp” Pompliano’ya bitcoin’i tanıttığı için teşekkür etti. Murda Beatz tweet attı:

 

“Bugün Bitcoin Aldım… Salute 2 [Jermane Prime ve] Anthony Pompliano].”

 

Murda Beatz ve Jermane Prime, kripto para birimi ekonomisine giren tanınmış hip hop yıldızlarından sadece birkaçı. Örneğin, Kasım 2015’te, artık feshedilmiş Coinbase uygulaması Zapchain, Talib Kweli’nin albümünü bitcoin için sattı.

 

Nasir bin Olu Dara Jones, daha çok Nas sahne adıyla tanınan, yıllar önce Bitcoin’e de girdi. Nas, altı yıl önce bir grup hayranına bitcoin verdi ve 2014’te Coindesk’e Coinbase’de bir yatırımcı olduğunu söyledi.

 

Ek olarak, Dr. Dre’nin koruyucusu Snoop Dogg 2013 albümünü 0.3 BTC’ye sattı ve geleceğe katılma konusunda tweet attı. Snoop, “Gelecek burada ve Snoop sizin kaptanınızdır, sizi aya götürür (bu bir bitcoin meselesi) – Bir sonraki kaydım bitcoin’de mevcut ve drone ile teslim edilir,” dedi Snoop.

 

 

 

Murda Beatz, takipçilerine bitcoin satın aldığını söyledikten sonra, birçok kişi müzik yapımcısını yorumladı ve memnuniyetle karşıladı.

 

“Akıllıca bir karar. Bitcoin, insanlığın şimdiye kadar icat ettiği en iyi para biçimidir. Bir kişi Murda Beatz’e cevap verdi. Bu arada, diğer insanlar hip hop yıldızı satoshi’leri Twitter’daki botlar aracılığıyla Twitter’da gönderdi.

 

Başka bir kişi Murda Beatz’e bitcoinleri merkezi bir ticaret platformunda saklamayacağını umduğunu söyledi. “Bu bitcoini borsalardan alın, bir Ledger [cüzdan] gibi güvenli bir yerde olduğundan emin olun,” diye tweet attı.

 

Murda Beatz’in 283.000 takipçisine Bitcoin satın aldığını söylemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bu hikaye hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Benzer Yazılar

Galaxy Digital, BTC Madenciliğine Destek Verecek

Yavuz Cem AKYOL

Tone Vays: ”Bitcoin 6.800 Doları Geçerse Dibi Görme Olasılığımız Düşer”

Doğan Şahin

ETH 2.0 ‘da Kilitli Toplam Ethereum Miktarı 1 Milyar Doları Aştı

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku