a

Huobi Global, 4 Ocak saat 10:00’da yepyeni token listeleme platformu Primelist’te ERTHA’yı (ERTHA) listeleyecek.

ERTHA, Might And Magic’ten ilham alan ekonomik ve sosyal bir oyundur. Binance akıllı zinciri üzerine kuruludur ve oyuncuların uzmanlıkları seçerek ve ilgili NFT’lerinin ve ülkelerinin gücünü artırarak dünyayı keşfetmelerini ve araştırmalarını sağlar.

Oyun, insanların hayatlarını kazanmak için yapmak zorunda oldukları eylemleri simüle ederek gerçek yaşam ortamını çoğaltmak için tasarlanmıştır. ERTHA’nın oyunu Strateji, Sosyal, MMO, RPG, Play2Earn ve Play2Learn’i birleştiren benzersiz bir konsept üzerine inşa edilmiştir.

ERTHA’nın küresi, NFT’ler olarak temsil edilen 350.000 HEX arazisi içerir. Bir HEX arsasına sahip olmak, bir arsa sahibi olarak her işlem için ömür boyu gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

Kullanıcıların bu etkinliğe katılmasının iki yolu vardır. Her kullanıcı sadece bir yöntem seçer. Katılım için ve kayıt tamamlandıktan sonra seçilen yöntemi değiştiremez.

BURAYA tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Değerli okurlarımız, Kripto dünyasından anında haberdar olmak isterseniz Twitter ve Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.