a

Iagon, ADA Handle İle Ortak Oldu

Iagon, özel Cardano adresleri için oyunun kurallarını değiştiren bir standart olan ADA Handle ile birlikte çalışıyor.

Cardano cüzdan adresleri için NFT destekli bir adlandırma çözümü sağlayıcısı olan Iagon ADA Handle ortaklığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

ADA Handle, kripto cüzdanları için karmaşık adres belirteçleri sorununu çözmek için burada. Bunlar kriptografik hash sayesinde ne kadar güvenli olursa olsun, sinir bozucu derecede uzun rastgele karakter dizilerinden oluşurlar. Dahası, Cardano gibi UTXO tabanlı blok zincirlerinde bir kullanıcı, varlıklarını her takas etmek istediğinde yeni bir adres alır.

ADA Handle, Cardano blok zincirinde NFT’ler olarak basılan özel adresler (fiyat seviyesine bağlı olarak yalnızca 1 ila 15 karakter içeren) olarak adlandırılan Tutamaçlar sunar. Bir kullanıcı bir Handle satın aldıktan sonra, ödemeleri NFT’nin işaret ettiği cüzdana yönlendirilebilir.

Neden kimse ADA cüzdan adresinin kısa ve basit olmasını istemez ki? Iagon’da, ADA Handle’ın inkar edilemez potansiyelinin farkındayız ve ortaklığı, değerli müşterilerimizin hayatlarını biraz daha kolaylaştırmak için bir fırsat olarak görüyoruz. İşte tam da bu nedenle, özelliği ekosistemimize ve çözüm mimarimize dahil etmeyi planlıyoruz.

Ve bunun iyi haberlerin sonu olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Ekip, Iagon token köprüsü arayüzünü ADA Handle ile uyumlu hale getirmek için çalışıyor. Bu çözüm, köprü işlemlerini daha rahat ve akıcı hale getirecek.

Daha fazla bilgi ve diğer güncellemeler için lütfen bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin (bağlantılar aşağıda) veya IAGON Web Sitesini ziyaret edin!

ADA Handle Hakkında

ADA Handle, Cardano cüzdan adresiniz için Handle Standardı aracılığıyla tamamen zincir üzerinde güvence altına alınmış basit ve zarif bir adlandırma çözümü sunar. Aynı zamanda, bugün piyasadaki en büyük satıcılarla eşit düzeyde takım altyapısı oluşturmayı da hedefliyor.

İlgili Haber: IAGON Tarafından GDPR Veri İhlal Bildirimi Zorunluluğu Yayımlandı!

Iagon hakkında

Iagon, herkesin paylaşılan kaynaklardan yararlanabileceği depolama ve işleme platformları geliştirerek bulutta devrim yaratma görevindedir. Tüm değer önerisi, cihaz sahiplerinin tamamen merkezi olmayan bir veri bulutu ve süper bilgisayar oluşturmak için depolama ve işleme güç şebekelerine katılmasına izin vererek blok zinciri teknolojisinin potansiyeline geri dönüyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.