a
coinnet

Iagon, Estonya Avustralya Ticaret Odası’nın Resmi Üyesi Oldu

Çözümümüzün erkenden benimsenmesini kolaylaştırmak için iş bağlantılarımızı dünya çapında genişletiyoruz.

Iagon artık Estonya Avustralya Ticaret Odası’nın resmi üyesi oldu. Dünyanın en ileri görüşlü ve teknolojik olarak gelişmiş ülkelerinden birinde Estonya şirketleri ve hatta belki de kamu hizmeti kuruluşları ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

“Dijital cumhuriyet” olan Estonya, Estonya vatandaşlarına ve şirketlerine fayda sağlayan güvenli ve hızlı sistemler sağlamak için topluma uyguladıkları blockchain teknolojisine yönelik tutumları nedeniyle bir süredir iagon’un ilgi odağı oldu.

Estonya aynı zamanda dünyada kişi başına en fazla tek boynuzlu at (efsanevi canavar değil, şirketler) olan ülkedir, yani yeniliği desteklemekte çok iyidirler.

EACCI’nin iagon hakkında söyledikleri:

“Etkili teknolojinin varlığı arttıkça Iagon, Merkezi Olmayan, Bulut Bilişim ve Yapay Zeka hizmetleri sunmaya odaklanıyor.”

~ EACCI ekibi

Estonya, iagons’un emelleri için mükemmel bir uyum gibi görünüyor ve ilişkilerimizi ve karşılıklı ticari çıkarlarımızı geliştirmeye devam etmek için sabırsızlanıyoruz.

EACCI Hakkında

Estonya Avustralya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (EACCI) amaçları, Estonya ile Avustralya arasındaki ticareti ve yatırımı teşvik etmenin yanı sıra Estonya iş dünyası ve Avustralya iş dünyası arasında ağ oluşturma fırsatları yaratmaktır. EACCI, Estonya ve Avustralya arasındaki ticaret, ticaret ve yatırım bilincini artırmanın yanı sıra iki ülke arasındaki kültürel bağları teşvik etmeye kararlıdır.

iagon hakkında

iagon, bir depolama platformu (Cardano Ekosistemi için tasarlanmış) ve herkesin paylaşılan kaynaklardan yararlanabileceği bir işleme platformu geliştirerek bulutta devrim yaratmayı hedefliyor. Tüm değer önerisi, cihaz sahiplerinin tamamen merkezi olmayan bir veri bulutu ve süper bilgisayar oluşturmak için depolama ve işleme güç şebekelerine katılmasına izin vererek blok zinciri teknolojisinin potansiyeline geri dönüyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.