CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kava 5 Teşvik Edilmiş Testnet

Kava 5, Kava 5 Teşvik Edilmiş Testnet

HARD Para Piyasasında varlık ödünç alma işlevinin yanı sıra Kava’nın öne çıkan 2021 Yol Haritasındaki çıktıların bir listesini içeren Kava 5 için son rötuşlar yapılıyor.

Şimdi Kava topluluğu için Kava 5 Teşvik Edilmiş Testnet “Para Piyasası Çılgınlığı” yarışmasında HARD Money Market Version 2’yi sınırlarına kadar test etme ve bunu yaparak on binlerce dolar kazanmanın zamanı geldi!

Para Piyasası Çılgınlığı Rekabet Detayları

Yarışma Dönemi:
11 Şubat 17: 00PST – 25 Şubat 17: 00PST.
Yarışma Kuralları:
Kullanıcılar, yarışma süresi boyunca talep ettikleri HARD token miktarına göre sıralanacaktır. İşte gerçekler:
Kava 5 Testnet Faucet (bağlantı yakında sunulacak), kullanıcıların HARD para piyasasında edinmesi ve kullanması için sınırlı miktarda varlık sağlayacaktır.
HARD token talepleri, SABİT Para Piyasası test ağında farklı pazarlara (örneğin BTC, BUSD, KAVA, vb.) Varlıkları Tedarik eden ve / veya Borç Alan kullanıcılara dağıtılacaktır.
Farklı pazarlara dağıtılan HARD token iddialarının miktarı zaman zaman Kava testnet yönetişimine bağlı olarak değişecektir. En çok ödülü kazanmak için meşgul olduğunuzdan emin olun.
Farklı piyasalar için faiz oranları zaman zaman Kava testnet yönetişimine göre değişecektir. Pozisyonlarınızı buna göre yönetmek için bağlı kaldığınızdan emin olun.
KAZANMAK İÇİN İPUÇLARI:
1️⃣ Ayarlanmış HARD ödüllerine (yönetişimden) dayalı olarak HARD talebini en üst düzeye çıkarmak için varlık tahsisini piyasalara ayarlayın.
2️⃣ Faiz oranları değiştiğinde pozisyonunuzu yönetmek için Arz ve Borç varlıklarınızı ayarlayın (yönetişim tarafından ayarlanır)
3️⃣ Saldırgan olmak ve testnet pozisyonunuzu tasfiye etmeden yüksek ödüller kazanmak için pozisyonlarınızı dikkatlice yönetin.
Ödemeler 🏆
En yüksek sıralamaya sahip 10 kullanıcıdan rastgele 5 kullanıcı seçilecektir. HARD’da toplam 25.000 $ ödül havuzu için her kullanıcıya HARD token olarak 5.000 $ verilecek!

Sorusu olan? HARD Telegram grubuna gelin ve yanıt alın! https://t.me/hard_protocol
İletişimde kalın!

Benzer Yazılar

Cocos-BCX ve BSC, blockchain oyunları, NFT, ve DeFi’de işbirliği yaptı

Hilal DERİN

Cocos-BCX Global Online Event Redemption’dan Son Tarih Duyurusu

Yavuz Cem AKYOL

Flits (FLS) – Haftalık Güncelleme – 42

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku