a

Kava ATH’ye Doymuyor! (KAVA/USDT Analizi)

68.54 milyon dolar market değeri ile  95. sırada yer alan Kava(KAVA) boğasını yaşıyor.Daha önce 1.644$ olan ATH(All Time High) değerini geçip,sürekli ATH tazeleyen Kava yatırımcılarının da yüzünü güldürmeye devam ediyor.

 

Binance borsasına gireli bir yıl olmayan coin için çok yeterli olmasa da varolan verileri inceledik.Haftalık grafiğe baktığımız da;

Hacimli alımlar ile boğasını yaşayan KAVA, Overbought(Aşırı Alım) seviyesinde görülmekte.Her ne kadar boğa dönemin de bu değerin pek önemi olmasa da yine de dikkat etmekte fayda var.Zira Rsi indikatör değeri  80’e yaklaşmış durumda.

 

Fibonacci Extension ile baktığımız da majör hedef yerlerinden olan 1.618 noktası yani  2.5115$ görülmekte.Dolaysıyla KAVA, şuan mevcut bulunduğu  1.272  noktası yani 2.0258$ üstü haftalık kapanış yaptığı takdir de diğer hedefi 2.5115$ olacaktır.

 

Düşük zamanlı grafiklere baktığımız da negatif uyumsuzluklar görülmekte.Örneğin 4 saatlik grafikte ;

KAVA da negatif uyumsuzluk bariz bir şekilde görülüyor.Ancak yukarı da belirttiğimiz gibi bir coin kendi boğasını yaşadığı zaman uyumsuzlukların veya şişen Rsi’ın pek önemi olmuyor.

Yine de KAVA yatırımcılarına stop loss emri ile takip etmelerini öneriyoruz.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.