CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kraken: Bitcoin 6.200 Dolara Düşebilir

, Kraken: Bitcoin 6.200 Dolara Düşebilir

Kripto para borsası Kraken‘in araştırma kolu olan Kraken Intelligence,Bitcoin fiyatının belirli bir zaman diliminden bahsetmeden 6.200 Dolara düşebileceği sonucuna vardı.Bununla birlikte, boğalar çok önemli bir direnç seviyesini geçmeyi başarırsa,ters yönde önemli bir dalgalanma olabilir.

 

Kraken Intelligence tarafından yayınlanan grafik, önde gelen kripto para biriminin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 20.000 dolara kadar uzanan büyük bir flama deseninde sıkıştığını gösteriyor.

, Kraken: Bitcoin 6.200 Dolara Düşebilir

Kraken analistleri, Bitcoin‘in 2017 yılının Aralık ayından beri çok yıllık flama formasyonundan yukarı doğru bir çıkışın eşiğinde olduğunu, ancak Mart ayının sonundan beri flamanın direnci test ettiğini belirttiler.Ancak,BTC fiyatı flamayı kırmayı başarabilirse yeni bir boğa piyasasına başlayabilir. Kraken Intelligence araştırmacılarına göre, Bitcoin 10.000 dolar seviyesinin üzerinde belirleyici bir kırılma ile üst trend çizgisinin üzerinde yükselemezse, flamanın 6.200 dolarlık çok yıllı desteğine geri dönmesi muhtemel.

 

Ayrıca Kraken,Mayıs ayın da işlem hacminin %42 artış yapmasıyla son bir yılın en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti

sizlere coin-net.com farkıyla sunulmuştur

 

Benzer Yazılar

MoneyGram, SEC Davası Nedeniyle Ripple İle İlişkisini Sona Erdirdi

Nagehan SARAÇOĞLU

Kenya Merkez Bankası CBDC’leri Araştıracak

Yavuz Cem AKYOL

Bitcoin Yatırımı Artarken, Altın Yatırımı Azalıyor

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku