CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kripto Para Haberleri: Kanserle Savaşmak için Kripto Para Birimi

Kripto Para Haberleri, Kripto Para Haberleri: Kanserle Savaşmak için Kripto Para Birimi
Bloomberg's Best Photos 2013: A twenty-five bitcoin is arranged for a photograph in Tokyo, Japan, on Thursday, April 25, 2013. The digital currency, which carries the unofficial ticker symbol of BTC, was unveiled in 2009 by an unidentified programmer, or group of programmers, under the name of Satoshi Nakamoto. Supply is capped at 21 million Bitcoins and managed by a software algorithm embedded into the digital currencys design, rather than a monetary authority such as a central bank. Photographer: Tomohiro Ohsumi/Bloomberg via Getty Images

American Cancer Society ve The Giving Block, yeni ortaklığın bir parçası olarak yalnızca kripto para birimini kullanan yeni kanser araştırma fonunu duyurdu. Kripto para haberleri arasında kanserle mücadele konusu dikkat çekti.

Cryptocurrency, kansere karşı mücadeleye katılıyor.

Amerikan Kanser Derneği (ACS), yeni bir kripto kanser Fonu başlatmak için bir kripto para birimi bağış şirketi olan Giving Block ile yeni bir ortaklık duyurdu. Bu yenilikçi Kanser Araştırma Projesi sadece cryptocurrency kullanılarak finanse edilecektir.

American Cancer Society’nin geçici dijital şefi Jeff Klaas şunları söyledi:

Misyonumuza mümkün olduğunca çok insanın katılmasını istiyoruz. Bunu yapmak için, insanların kansere karşı mücadeleye ne zaman, nerede ve nasıl istediklerini verebilmelerini sağlamalıyız. The Giving Block’un bunu mümkün kılmak için yaptığı çalışmaları takdir ediyoruz.

The Giving Block’un kurucu ortağı Pat Duffy,

“Kripto para biriminin kanseri iyileştirmede çok önemli bir rol oynayacağına inanıyorum. Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla, bu yeni fonun oluşturulması, can kurtaran kripto piyasasının kapısını açıyor. “

Amerika Kanser Derneği Kripto Para için Hareketli Dönemden Geçiyor

Tüm zamanların en yüksek Bitcoin fiyatının hemen ardından, Amerikan Kanser Derneği, 2021’in başlarına kadar en az 1.000.000 doları artırmayı hedefliyor. Crypto Cancer Fund aracılığıyla toplanan fonlar, doğrudan ACS’nin kanser araştırma programını finanse etmeye gidecek. Kripto topluluğunun katkıları, yeni keşifler için çok önemli araştırma fonlarının desteklenmesine ve aile ile arkadaşların hayatlarını kurtarmak için daha iyi tedavilere yardımcı olacaktır.

Ona güç veren öncü bağışçıları onurlandırmak için, 250.000 dolar veya daha fazla bağış yapan ilk kripto bağışçısı veya şirketi, fonu kendi adına veya sevdiği birinin adına isimlendirme fırsatına sahip olacak. Ayrıca, Crypto Cancer Fund Wall of Honor’da 10.000 dolar veya daha fazla bağış görünecek.

ACS, büyük hediye gerçekleştiğinde fonun yeniden adlandırıldığını duyuracaktır. Fon, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Zcash (ZEC), Gemini Doları (GUSD), Basic Attention Token (BAT) ve Chainlink (Link) katkılarını kabul edecek. Kripto para haberleri arasında bu haber oldukça dikkat çekti.

Kaynak: dailyhodl

Benzer Yazılar

Rusya’nın Kripto Para Yasa Taslağı Yenilendi! Yasak Mı Geliyor?

Doğan Şahin

Bitcoin’de Sert Düzeltme! Fiyat Nereye Kadar Düşecek?

Doğan Şahin

Mastercard Kripto Para Açıklaması Yaptı

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku