CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kripto piyasa değeri ATH’ye ulaştı: 1 trilyon doları geçti

kripto piyasa, Kripto piyasa değeri ATH’ye ulaştı: 1 trilyon doları geçti

Kripto piyasa değeri şu anda 1 trilyon doların üzerinde duruyor. Sektör önümüzdeki altı ay içinde 2 milyar dolar değerinde olabilir. 2 Ocak 2021 tarihinde, kripto para piyasası değerinin 2018 yılını geçtiği hakkında bir haber yayımlamıştık. Beş gün sonra bugün ise çok daha yüksek bir sayıyı sizlere bildiriyoruz. Önümüzdeki günler bu sayı daha da artabilir.

Toplam kripto para piyasası değeri büyük bir kilometre taşını geçti. Piyasa şimdi 1 trilyon dolar değerinde. Bu, kripto endüstrisinin şu anda 10 trilyon dolarlık altın piyasası değerinin onda biri olduğu anlamına geliyor. Kripto para endüstrisi, yılın başından bu yana hızla büyümeye devam etti. Bitcoin ve diğer kripto varlıkları, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasıyla iyi performans göstermeye devam etti.

Mevcut verilere göre Bitcoin, sektörün piyasa değerine büyük bir katkıda bulunuyor. Önde gelen kripto varlığının piyasa değerinde 720 milyar doların üzerinde. En yakın rakibi olan Ethereum’un da sermayesinde 140 milyar doların üzerinde var.

Tether, gibi diğer kripto varlıklar XRP , Litecoin, Cardano, Bitcoin Cash ve diğerleri de onun yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselen kripto piyasa değeri yapım içine kendi kotalarında katkıda bulunmuştur.

Kripto piyasa değeri 6 ayda 2 trilyon dolara ulaşacak – Erik Voorhes

ShapeShif çalışanlarından olan Erik Voorhees, kripto piyasası değerinin önümüzdeki altı ay içinde 2 Trilyon dolara ulaşacağını tahmin etti. Erik Voorhees’e göre, sektörün mevcut seviyeye ulaşması on yıl sürse de, pazarın bir sonraki trilyona ulaşması çok daha kısa bir süre alacak.

Bir kripto analisti olan Josh Rager, özellikle daha fazla insan Bitcoin ve diğer kripto varlıklarını benimsemeye başladıkça, piyasa değerinin hala yükselme olasılığının olduğunu belirtti. Diğer bir deyişle, arz – talep ilişkisi kripto paralar için de önemli bir unsur gibi duruyor.

İki analist, bu varlıkların fiyatını yükseltmeye yardımcı olan kripto varlıklarının kurumsal olarak benimsenme düzeyinin arttığını dikkate almış olabilir.

2021’de tek başına Bitcoin sayısız ATH’sini kırdı. Basın zaman olduğu gibi, varlık 39.000 dolar seviyesini aştı. Analistler yeni tahminlerini 43.000 dolara yönelttiler.

Kaynak: cryptopolitan

Benzer Yazılar

Peter Schiff Yine Bitcoin’i Hedef Aldı

Yavuz Cem AKYOL

Bitcoin 10.000 Dolar Psikolojik Direnci Aştı

Doğan Şahin

Ripple: 28 Yeni Anlaşma Yaptık

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku