a

Lendefi, Binance Akıllı Zinciri’nde Canary Mainnet’i Başlattı!

Lendefi Finance, kaldıraçlı ticaret protokolünün Binance Akıllı Zincir (BSC) Mainnet'inde başlatıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyor!  Lansman, Lendefi'nin yol haritasında ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil ediyor. Bu önemli adımı atarken, Canary Mainnet sürümünün neler içerdiğini ve Lendefi için sırada ne olduğunu aktarıyoruz.

Düşük teminatlı krediler yoluyla kaldıraçlı ticaret artık Lendefi’de mevcut!

Lendefi Finance, kaldıraçlı ticaret protokolünün Binance Akıllı Zincir (BSC) Mainnet’inde başlatıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyor!  Lansman, Lendefi’nin yol haritasında ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil ediyor. Bu önemli adımı atarken, Canary Mainnet sürümünün neler içerdiğini ve Lendefi için sırada ne olduğunu aktarıyoruz.

Lendefi, teminatsız ve güvenceli krediler yoluyla dijital varlıkların kaldıraçlı ticaretini kolaylaştıran yenilikçi bir protokoldür. Lendefi protokolü, DeFi ekosisteminde kaldıraçlı yatırım pozisyonlarının oluşturulmasını sağlar. Karşı taraf riskini ortadan kaldırmak için borç veren ve borç alan arasında güvene dayalı olmayan bir ilişki protokol aracılığıyla sağlanır ve yönetilir. Lendefi, teminatsız krediler yoluyla kaldıraçlı ticarete izin verir. Yatırımcılar kaldıraçlı alım satım için fonlara erişebilir ve borç verenler alım satımlarından faiz kazançları sağlayabilir. Protokol, hem alım satımları hem de borçları, borç verenler ve tüccarlar arasında güvenilir işlemleri kolaylaştıran bir ‘emanet’ mantığıyla yönetir. Lendefi, kapsamlı bir kaldıraçlı ticaret deneyimi sunmak amacıyla platformu geliştirmeye devam ediyor.

Lendefi’de Canary Mainnet Sürümü

Lendefi protokolü, testneti ve denetim aşamasını başarıyla tamamlayarak mainnet sürümü ile ilerliyor. Mainnet sürümü başlangıçta bir Canary sürümü biçimini alacak. Birincil kaygısı güvenlik olan Lendefi, Canary Mainnet’te potansiyel riskleri en aza indirmek için protokolün daha fazla test edilmesine izin verecek. Canary Mainnet, BSC Mainnet’te çalışan tam işlevsel bir hizmet sağlıyor.

Lendefi protokolü güvenlik ve sağlam işlevsellik gösterdiğinden, BSC’de tam bir Mainnet sürümüne doğru ilerliyor. Lendefi’nin yeni teknoloji ortakları Chainsulting, Canary Mainnet sürecine yardımcı olacak. Lendefi’nin mainnet çalışmalarının aşamalı olarak hizmete girmesi ile birlikte, Lendefi, kaldıraçlı ticaret protokolünün farkındalığını ve kullanımını artırmak için pazarlama girişimlerini hızlandırmayı planlıyor. Başarılı bir denetim, testnet ve Canary Mainnet sürümü görmüş olan bu yol haritası boyunca testin son aşaması olarak bir hata ödülü başlatılacak.

Token Yükseltmesi

Lendefi kısa süre önce tokenomikleri geliştirmek ve gelişmiş bir ödül sistemi sunmak için yerel LDFI tokenını yükseltti. Yeni token, 1.000’in katları ile yeniden temellendirildi. Toplam LDFI arzı 10.000.000’dan 10.000.000.000’a çıkarıldı ve yeni LDFI jetonları mevcut tüm token sahiplerine 1:1000 oranında dağıtıldı. Token arzını artırma kararı, daha elverişli bir ödül programı oluşturmak için alındı. Geliştirilecek ödüllerden üçü, stake etme, yield farming ve kısa süre içinde piyasaya sürülecek olan referrals programı olacak. Ayrıca tüm işlemlere %3 işlem ücreti eklendi. Bu ücret, tüm token sahiplerine fayda sağlamak için kullanılacak ve aşağıdaki şekilde bölünecektir:

  • %1 Vergi Ücreti — Tüm token sahiplerine dağıtılır
  • %1 Geri Alım Ücreti — Tokenları geri almak ve yakmak için kullanılır
  • %1 Cüzdan Ücreti — Protokol ve pazarlama fonları

Vergi Ücreti, token sahipleri tarafından tutulan LDFI tokenlarının sayısını artıracak. Bu, stake ödülleri için çarpan “stake” etkisini kolaylaştıracak. Stake edilen tokenlar, vergi ücreti ilaveleri ile artacak ve staking ile elde edilen ödülleri katlayacak. Geri alım ücreti, toplam arzdaki token sayısını azaltacak ve tokenların değeri arttıkça tüm token sahiplerine değer katacak hiper-deflasyonist bir etki yaratacak.

Lendefi’nin Geleceği

Lendefi protokolünün Canary Mainnet’i, Lendefi için tam mainnet sürümünden önceki son kilometre taşını temsil ediyor. Lendefi ekibi, kullanıcıların ve token sahiplerinin yararına protokolü geliştirmeye devam etmeyi amaçlıyor.

Protokole ek işlevler ve özellikler eklenmeye devam edecek ve şunları içerecek:

  • Staking işlevselliği
  • Referral programı
  • Farming seçenekleri
  • ‘Sınırlı emirler’ ve ‘zararı durdur’ işlevselliği
  • Lendefi’nin DAO mekanizması aracılığıyla yönetişim geliştirmeleri Polygon, Optimistic, HECO ve Fantom ile Çoklu Zincir entegrasyonu

Lendefi protokolü, ödülleri ve ticaret deneyimini geliştirmek için büyümeye ve işlevsellik eklemeye devam edecek. Lendefi, kendisini DeFi pazarında önde gelen teminatsız borç verme ve kaldıraçlı ticaret protokolü olarak konumlandırmayı amaçlıyor. Heyecan verici bir gelecek olacak!

Daha fazla bilgi için Telegram kanalını takip edebilir, web sitesini ve Twitter hesabını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.