a

Lendefi Güncellemeleri: 23 Haziran 2021

Lendefi ‘nin Medium üzerinden duyurduğu son güncellemeleri: 23 Haziran 2021. Orijinal içeriğe buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lendefi’de bir sonraki durak: Testnet!

Şu anda aktif olarak akıllı sözleşmelerin denetimi sağlanıyor ve işlemler protokolünün güvenliğine endüstri standardı bir yaklaşım sağlayacak. Ek olarak Binance Smart Chain testnet ve mainnet tanıtımının son aşamalarına doğru geçilmektedir.

Lendefi’nin test ağı lansmanı 28 Haziran’da 5 gün içinde planlanıyor. Mainnet lansmanı 12 Temmuz olarak ayarlandı. Önümüzdeki haftalar, projenin bir çok hedefini tamamladığı heyecanlı bir hafta olacak.

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı

Geçtiğimiz güncellemeler de aktardığımız üzere projenin arayüz geliştiricisi Blockchain Labs Asia, bir aksaklık sonrası tasarımını belirlenen tarihte teslim edememişti. Yaşanan bu gecikmenin ardından, Lendedi kullanıcı arayüzü(UI) tasarımımızın hızla teslim edilmesini sağlamak için harekete geçti. Proje UI tasarımını oluşturmak ve geliştirmek için özenle çalışmaktadır. Aşamaları yeni ekran görüntüleriyle paylaşmaktan heyecan duyduğunu da belirtmektedir. Güncellenen kullanıcı arayüzü tasarımının temiz olduğunu ve Lendefi’nin arayüzünün kullanılabilirliğini iyileştireceğini düşünüyoruz.

Aynı zamanda arayüzün tasarım uygulaması gerektirmeyen yönleri neredeyse tamamlandı. Bu hafta sonuna kadar tamamen işlevsel olmalarını beklemekteyiz.

Lendefi Arayüz Güncellemeleri: 23 Haziran 2021


Protokol Altyapısı

Lendefi’nin likidite sağlayıcısı ve REST API’si, testnet lansmanı için hazır olma yolunda ilerliyor. 28 Haziran’a kadar tam entegre hale gelmesi planlanmaktadır.

Son olarak Lendefi protokolü, kripto para piyasaları için kaldıraçlı ticaret ve güvenli kredi sağlamayı hedeflemektedir. Eksik teminatlı bir kredi modeli kullanan Lendefi, karşı taraf riskini ortadan kaldırmak için protokol tarafından yönetilen borç veren ve borç alan arasında güvene dayalı bir ilişki kurmayı kolaylaştırır. Projeyi sosyal medya ve iletişim kanalları üzerinden takip edebilirsiniz.

Lendefi (LDFI) Sosyal Medya Hesapları:

Bizlerde Gelişmeleri Türkçe Aktarıyor Olacağız

Sosyal medya hesaplarımız ve iletişim kanallarımız: TwitterTelegramCoin-Net

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.