a

Lendefi Topluluk Güncellemeleri

Lendefi son topluluk güncellemesini duyuruyor! Bu güncelleme ile testnet, altyapı ve web arayüzü gibi değişiklikler ele alınıyor.

Lendefi son topluluk güncellemesini duyuruyor! Bu güncelleme ile testnet, altyapı ve web arayüzü gibi değişiklikler ele alınıyor.

Testnet Dağıtımı

Lendefi topluluk güncellemesi ile Binance Akıllı Zincir test ağındaki protokol, PancakeSwap’ın zincirde kısmen dağılmasından kaynaklanan sorunları gidermek için optimize edildi. Optimizasyon işlemi sırasında, PancakeSwap test ağında bazı tokenlarda entegrasyon sorunlarıyla karşılaşıldı.  Bu tokenlar, fiyatları ChainLink tarafından izlenemeyen USDT, BUSD ve DAI’yı içeriyordu. Bu sorunların çözümü ile birlikte artık Lendefi’nin testnet web arayüzü yatırımcıların borç verme havuzlarına katkıda bulunmasına ve teminatlı işlemler gerçekleştirmesine izin veriyor. Testnet protokolü, kullanıcılar için ücret ve faiz ödemelerinin oluşturulmasını kolaylaştırıyor. Denetim sırasında belirlenen öneriler işleme alınıyor ve protokol buna göre güncelleniyor.

Web Arayüzü

Yapılan testler ile küçük optimizasyon sorunları belirlendikten sonra, Lendefi’nin web arayüzü yeniden düzenlendi. Yeni açık ve koyu web arayüzü kullanıcılara kullanım kolaylığı sunuyor.

Lendefi Web Arayüzü: Aydınlık Sürüm
Lendefi Web Arayüzü: Karanlık Sürüm

Altyapı

REST API, testnet uygulaması sırasında karşılaşılan sorunlara çözüm bulmak için güncellendi. İlerleyen günlerde, Lendefi’nin ana ağ lansmanına hazırlık olarak ek iyileştirmeler dahil edilecek.

Ana Ağ Lansmanı

Lendefi’nin ana ağ lansmanı için kesin bir tarih henüz belirlenmemiş olsa da, Lendefi yönetimi, geliştirmenin son aşamalarını hızlandırmak için Blockchain Labs Asia geliştiricileri ile yakın bir şekilde çalışıyor. Kısa bir zaman içerisinde ana ağ lansmanının duyurusu planlanıyor.

Lendefi protokolü, kripto para piyasası için kaldıraçlı alım satım ve güvenli krediler sunuyor. Eksik teminatlı bir kredi modeli kullanan Lendefi, karşı taraf riskini ortadan kaldırmak için protokol tarafından yönetilen borç veren ve borç alan arasında güvene dayalı bir ilişki kurmayı kolaylaştırıyor.

Daha fazla bilgi için Telegram grubuna katılabilir, Web Sitesini ya da Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.