a

Lendefi Topluluk Güncellemesi

Lendefi, 1 Ağustos 2021'den itibaren Canary Mainnet’in Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yayınlandığını duyurmaktan gurur duyuyor!  Canary Mainnet’i o zamandan beri görüntülenmeye ve son kullanıcı testine açık.

Lendefi, 1 Ağustos 2021’den itibaren Canary Mainnet’in Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yayınlandığını duyurmaktan gurur duyuyor!  Canary Mainnet’i o zamandan beri görüntülenmeye ve son kullanıcı testine açık.

Bu adım, Lendefi’nin nihai genel mainnetinden önce belgeleri sonuçlandırmasına yardımcı oldu. Lendefi, topluluk geri bildirimlerini dahil etmek için güncellenmiş bir web sitesi yayınlama sürecindeyken düzenlenen web sitesinin geçici bir sürümünü paylaştı. Blockchain Labs Asia (BLABS) projedeki görevlerini tamamladı ve Lendefi, mainnetin devrini, test edilmesini, belgelenmesini ve dağıtımını kolaylaştırmak için bağımsız bir ekip kurdu.

Chainsulting, mainnet sürümünden sonra Lendefi protokolünün desteğini ve bakımını üstlenecek. Lendefi’nin protokol denetimi olumlu sonuçlandı ve ana internet lansmanına denk gelecek şekilde kamuya açıklanacak. LDFI token sahipleri için en büyük ödülleri sağlamak için Lendefi’nin farming, staking ve referral özellikleri geliştirilmeye devam ediyor.

İşte yaklaşan staking ve farming kullanıcı arayüzünün ekran görüntüsü!

Lendefi’de Staking (Dark)

Lendefi’de Staking(Light)

Lendefi ekibi, kullanıcıların protokol kullanımını yönlendirecek bir medya oluşturma sürecinde. Bu medya, kullanıcılara en iyi uygulamalarda yardımcı olmak için öğretici videolar ve ilgili belgeleri içerecek. Büyümenin bu aşamasında, Lendefi’nin stratejisi, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin yanı sıra daha ilgi çekici eğitim medyasına odaklanmak için çalışacak. Güncellenmiş bir teknik inceleme ve yol haritası kısa süre içinde kamuoyuyla açıklanacak.

Protokol geliştirmenin bir sonraki aşaması boyunca Lendefi’ye rehberlik etmek için Solana, Serum ve NeonLabs gibi çok zincirli çözümleri aktif olarak değerlendiren bir Ar-Ge programı uyguladık. Lendefi şu anda Solana için EVM katmanını sağlayan Neon Labs ile diyalog halinde! Platform bunun yanında, bir dizi merkezi borsa (CEX) ile devam eden görüşmelerde bulunuyor. Lendefi’nin yerel LDFI tokenının yakın zamanda yükseltilmiş yansıma ödül yetenekleri, şimdi devam etmekte olan görüşmelerde tartışılıyor.

Lendefi’nin CFO’su David Vincent, organizasyonun ötesindeki taahhütler nedeniyle istifa ediyor. CFO’nun yol haritası, Lendefi’nin CEO’su Scott Schulz ve yönetim ekibi tarafından üstlenilecek.

Lendefi Nedir?

Lendefi protokolü, kripto para pazarı için kaldıraçlı alım satım ve güvenli kredi imkanı sunuyor. Düşük teminatlı bir kredi modeli kullanan Lendefi, karşı taraf riskini ortadan kaldırmak için protokol tarafından yönetilen borç veren ve borç alan arasında güvene dayalı bir ilişki kurmayı kolaylaştırıyor.

Daha fazla bilgi için Telegram kanalını takip edebilir, web sitesini ve Twitter hesabını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.