a

Lendefi Topluluk Güncellemesi

Lendefi protokolü Binance Smart Chain testnet'ine başarıyla taşındı. Yapılan son güncellemede protokol, kullanıcı arayüzü ve altyapı gelişmeleri hakkında birtakım olumlu değişiklikler meydana geldi.

Lendefi protokolü Binance Smart Chain testnet’ine başarıyla taşındı. Yapılan son güncellemede protokol, kullanıcı arayüzü ve altyapı gelişmeleri hakkında birtakım olumlu değişiklikler meydana geldi.

Denetim

Lendefi protokolünün denetimi devam etmektedir. Şeffaf yapı denetiminin tamamlanmasının ardından topluluk ile tüm detaylar paylaşılacaktır.

Testnet

28 Haziran tarihinde Lendefi Protocol’ün Binance Smart Chain tesnet’ine geçişi tamamlandı. 35 adet sözleşmenin dağıtımının ardından güvenlik kontrolleri yapılmaya devam ediyor. Bununla birlikte işlevsellik açısından da birtakım düzenlemeler gerçekleşiyor. Bu değişim sürecinin her aşaması ana ağa dağıtım aşamasında belgelendi.

Arayüz Tasarımı

Kullanıcı arayüzü, daha rahat bir kullanım oluşturmak aracıyla birtakım değişikliklere uğradı. Masaüstü, mobil cihazlar ve karanlık modda kullanım için daha önemli adımlar atıldı. 

Masaüstü
Mobil Cihazlar
Karanlık mod

Altyapı

Lendefi geliştirmelerinde altyapının güçlenmesi adına birtakım değişiklikler de meydana geldi. Lendefi’nin Liquidator ve REST API’si dağıtıldı. Ardından da BSC testnetine dağıtımı başladı. Cloudflare, web üzerinden erişim sağlayan kullanıcılar için en iyi seçenek olarak belirlendi. Böylelikle sunucu ihtiyacı ortadan kalktı.

Ana Ağ Lansmanı

Ana ağ lansmanı 12 Temmuz olarak belirlendi. Üçüncü taraf denetimi, testnet dağıtımını ve yaklaşmakta olan Bug Bounty programını içeren kapsamlı bir güvenlik yaklaşımıdır. Lendefi şu anda BSC ağında yayındadır. Son kontrollerden sonra testnet sürümü halka açık bir şekilde kullanıma açılacaktır.
Bizleri bekleyen iki hafta boyunca Lendefi topluluğu için oldukça yoğun ve heyecan verici günler yaşanacak!

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.