a
coinnet

LINK Teknik Analiz: Altcoin İçin Potansiyel Neresi?

coinnet
coinnet

LINK teknik analiz; önemli balina birikimi tarafından desteklenen 12,59 doların üzerinde bir yükseliş belirtisi gösteriyor. Son zamanlarda %1,98’lik düşüşe rağmen, LINK’in fiyatı önemli bir desteğe sahip ve 20 dolara potansiyel bir ralli izliyor.

Haziran piyasa düzeltmesi sırasında, Chainlink fiyatı keskin bir düşüş yaşadı ve ay boyunca %26’lık bir kayıp yaşadı. Bununla birlikte, arz baskıları bu hafta sonu azaldıkça, alıcılar desteği Kasım 2023’ten bu yana kritik bir taban olan 12,2 dolar seviyesinin üzerinde tutmayı başardılar.

Piyasa hafta içi büyük bir çöküşe tanık olurken, hafta sonu yeni bir toparlanma vuruyor. Benzer bir eğilimle, LINK fiyatı Cuma günü daha düşük bir fiyat reddi ile 12,59 dolarlık destek seviyesinin üzerinde devam ediyor.

LINK teknik analiz; bu, %7.28 boğa yutan mum ile bir sabah yıldızı modelini tamamlar. Daha büyük eğilimde, devam eden düzeltme aşaması bir üçgen deseni içinde negatif bir döngüyü işaretler.

Alıcılar, destek trend çizgisine ulaşmadan önce negatif döngüyü aniden durdurdukları için, yükseliş eğiliminin başlaması muhtemeldir.

Son zincir içi veriler, balinalar ve kurumsal yatırımcılar tarafından önemli bir Chainlink (LINK) birikimini ortaya koyuyor. Son zamanlarda Binance’den toplam 90 yeni cüzdan, 86,7 milyon dolar değerinde yaklaşık 6,72 milyon LINK çekti.

Ek olarak, Lookonchain’den başka bir veri seti, 54 yeni cüzdanın, Mayıs ayı sonlarından Haziran başına kadar Binance’den 30,28 milyon dolar değerinde 2,08 milyon LINK’i geri çektiğini ortaya koyuyor. LINK’in büyük cüzdanlar tarafından sürekli birikmesi, Chainlink’in uzun vadeli potansiyeline olan artan güvenin ve ilginin altını çiziyor.

LINK teknik analiz; Boğa döngüsü olasılığını destekleyen daha düşük fiyat reddine rağmen, günlük grafik üzerinde düşüş eğilimi gösteren bir model beliriyor. 12,58 dolarlık bir yaka ile altcoin, bir baş ve omuz deseni ortaya koyuyor.

Teknik Gösterge

  • BB: Bollinger Band göstergesinin alt sınırına meydan okuyan LINK fiyatı, satıcıların LINK madeni parasına karşı aktif kaldığını gösteriyor. 
  • MACD: MACD ve sinyal hatlarındaki yata doğru eğilim, fiyat bir kavşağı durdurduğu için kararsız.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.