a
coinnet

Listelemenin Ardından TRL Tokenlarını Talep Etme

Bu makalede, 28 Eylül Salı günü Uniswap'ta listelenmemizden sonra TRL ön satış jetonlarınızı talep etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.

Bu makalede, 28 Eylül Salı günü Uniswap’ta listelenmemizden sonra TRL ön satış jetonlarınızı talep etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.

Ön satış yatırımcıları, token satın aldıkları aynı gösterge tablosu ortamında TRL tokenlarını talep edebilirler Alternatif olarak, tokenlar eterscan’da da talep edilebilir. Aşağıda her iki seçenek için de talimatlar vereceğiz.

TRL tokenı ön satışı, özel bir token  satış platformu aracılığıyla kolaylaştırılabilir. E-postalarını triall.io’ya kaydeden yatırımcılar, MetaMask cüzdanlarını kullanarak KYC ve yatırım yapma erişimine sahip.  Lansman sonrasında TRL tokenlarını talep etmenin ayrıntılarına girmeden önce, lansmanımızla ilgili bazı önemli bilgileri burada bulabilirsiniz.

Key Token Listesi Bilgisi

  • Uniswap Listeleme ve dual- IDO: TRL, Uniswap’ta 28 Eylül Salı günü 0,25$ liste fiyatından listelenecektir. TrustPad ve Prostarter’daki IDO’larımız aynı gün gerçekleşecektir.
  • Gas ücreti tazminatı: triall.io aracılığıyla katılan tüm tur yatırımcıları, ETH gas ücretlerini karşılamalarına yardımcı olması için 150 TRL bonus alacak.
  • Token Yakma: TRL ön satışından elde edilen satılmayan tokenlar yakılacaktır.
  • TRL Staking Programı: Piyasaya çıktığı Eylül ayında TRL’yi erken benimseyenleri ve destekçilerini ödüllendirmek için %250’ye varan APR’lerle Staking Programımızı açacağız. Daha fazla bilgi için triall.io/stake’e gidin.

Ön satışa katılmak mı istiyorsunuz? triall.io‘yu ziyaret edebilirsiniz!

Seçenek 1: Kontrol panelimiz aracılığıyla tokenlarınızı nasıl talep edebilirsiniz?

TRL tokenlarınızı talep etmeye yönelik 4 temel adım:

ADIM 1. Deneme Sürümü panosunu ziyaret edin. Ön satış sırasında TRL tokenlarını satın aldığınız pano ortamına geri dönün. URL’yi mi unuttunuz? Davet e-postası için e-posta gelen kutunuzda, spam klasörünüzde ve/veya promosyon klasörünüzde arama yapın (başlık: TRL perakende turuna katılmak için kişisel davetiye).

ADIM 2. Cüzdanınızı bağlayın. Kimlik doğrulaması için sağ üst köşedeki “cüzdana bağlan” düğmesine tıklayın. Lütfen bunun ön satış sırasında TRL tokenlarını satın almak için kullandığınız cüzdan adresiyle aynı olduğundan emin olun.

ADIM 3. Bir token talebinde bulunun. Perakende ön satış kutusundaki “talep” düğmesini tıklayın.

Profesyonel İpucu: Gas ücretlerinden tasarruf etmek ister misiniz? Kilidi açılmış tokenler akıllı sözleşmede güvenli bir şekilde saklanır, yani satış öncesi yatırımcılar istedikleri zaman talepte bulunmakta özgürdür. Örneğin, bazıları her ay hak kazanma kilidinin açılmasından hemen sonra token talep etmeyi seçebilirken, hak kazanma süresinin sonunda (5 ay) her şeyi bir kerede talep etmeyi de seçebilirsiniz. Bu şekilde, hak kazanma süresi boyunca birden çok kez değil, yalnızca bir kez gas ücreti ödersiniz.

ADIM 4. MetaMask cüzdanınızı kullanarak işlemi onaylayın. Lütfen işlemin imzalanmasıyla ilişkili gas ücretlerini karşılamak için yeterli ETH’ye sahip olduğunuzdan emin olun. Onaylandıktan sonra TRL tokenlarını cüzdanınızda görebilirsiniz.

Seçenek 2: Etherscan aracılığıyla TRL tokenleri nasıl talep edilir?

TRL tokenlarını talep etmek için atmanız gereken 5 önemli adım:

ADIM 1. Etherscan’da Retail akıllı sözleşmesine gidin. Akıllı sözleşmeyle etkileşim kurmak için etherscan’deki bu akıllı sözleşme adresini ziyaret edin.

ADIM 2. Cüzdanınızı bağlayın. Cüzdanınızı bağlamak için soldaki ‘Web3’e Bağlan’ düğmesini tıklayın.

ADIM 3. Ön satış sırasında TRL tokenları satın almak için kullandığınız cüzdan adresini seçin. Etherscan şimdi cüzdanınızın bağlandığını belirten mavi bir kutu gösterecektir.

ADIM 4. Tokenlarınızı talep edin. Önce ‘2.harvest’e tıklayın. ve ardından ‘Write’a tıklayın.

ADIM 5. MetaMask cüzdanınızı kullanarak işlemi onaylayın. Lütfen işlemin imzalanmasıyla ilişkili gaz ücretlerini karşılamak için yeterli ETH’ye sahip olduğunuzdan emin olun. Onaylandıktan sonra TRL tokenları cüzdanınızda görünecektir.

Etherscan’da kilitli ve kilidi açılmış token bakiyenizi nasıl görüntüleyebilirsiniz?

İlk önce etherscan’daki bu akıllı sözleşme adresini ziyaret edin. Bu adımları izleyerek, talep etmek için mevcut olan kilitli olmayan tokenların sayısını görüntüleyebilirsiniz: (a) ‘Sözleşmeyi Oku’ düğmesini tıklayın; (b) ‘3.getBalanceInfo’ ya tıklayın ; (c) ‘_addr (adres)’ alanına cüzdan adresinizi girin; (d) ‘Query’ düğmesine tıklayın; (e) toplam kilitli ve kilitsiz token sayınızı görüntüleyin.

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi Twitter ve Instagram’dan takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.