CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Litecoin Yorum: Düşük zincir verilerine rağmen performans neden sürüyor?

Litecoin yorum, Litecoin Yorum: Düşük zincir verilerine rağmen performans neden sürüyor?

Litecoin’in değeri şu anda mayıs 2018’in ilk haftasında en son tanık olduğumuz bir aralıkta seyrediyor. 185 doların üzerindeki bir fiyat, Mart 2018’e kadar tarihlendirilebilir. Bu nedenle LTC büyük direnç seviyelerini test ediyordu. 14 Aralık’ta haftanın performansı olağanüstüydü. Bu fiyat toparlanması da olumlu gelişmelere yol açıyor. Litecoin yorum için hem olumlu hem de olumsuz gidiyor diyebiliriz.

Litecoin yorum, Litecoin Yorum: Düşük zincir verilerine rağmen performans neden sürüyor?
Litecoin yorum

Daha önce bildirildiği gibi Flare Network, ağ LTC işlevselliğine Ethereum ile akıllı sözleşmeler gibi izin vereceği için Litcoin ile entegrasyonunu duyurdu. Ağ ayrıca Litecoin Hodlers için ücretsiz bir kripto airdrop ilan etti.

Piyasa Litecoin için pozitif kalırken, basın zamanında bazı zincir içi ölçümler varlığın cari değeri için birkaç tehlike işareti göstermeye devam ediyor.

Litecoin FRM ve MVRV: Kolektif Kaos önde mi?

Glassnode’a göre, Litecoin Ücret Oranı çarpanı grafiklerinde 16 ayın en düşük seviyesine geriledi. FRM göstergesi fiyatla ilgili olmamakla birlikte, doğrudan ağın güvenliği ile ilişkilidir.

Ölçü, toplam madenci geliri (blok ödülü + işlem ücretleri) ile işlem ücretleri arasındaki oran olarak tanımlanır ve düşük bir FRM oranı, daha az güvenli bir ağı gösterir.

FRM’nin yeni düşük seviyelere ulaşmasıyla, Litecoin’in MVRV’si son 2 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Litecoin yorum, Litecoin Yorum: Düşük zincir verilerine rağmen performans neden sürüyor?
Litecoin yorum

2.11 notuyla MVRV , mevcut pazarın üstünde kalmaya devam ediyor. Ancak genel göstergesi LTC’nin şu anda aşırı değerli bir varlık olduğunu gösteriyor. Yükseliş rallisi sırasında aşırı değerli bir varlık, mevcut fiyatın uzun vadede sürdürülebilir olmayabileceği ve metriğin fiyatla birlikte bir düzeltmeye ihtiyacı olduğu konusunda spekülatiftir.

Yatırımcıların güvenini kazanmak anahtardır

Şimdi temeller bir yana, bazı madeni paraların düşüş temellerine bakılmaksızın pompalamaya devam ettiğini anlamak önemlidir. Bitcoin SV en iyi örneklerden biridir. Ancak Litecoin için yatırımcının güvenini kazanmak ideal olmaya devam etmektedir. Litecoin yorum, bu güvenden sonra tam olumluluk kazanacaktır.

Litecoin’in bir ralli sırasındaki tarihsel yükseliş davranışı 2017’den itibaren iyi bir şekilde belgelendi ve şu anda tüm zamanların en yüksek değerinden %50 uzakta kaldı. Bu nedenle, varlık, umutlu yatırımcıların olası duyarlılığı nedeniyle merdiveni tırmanmaya devam edebilir.

Kaynak: ambcrypto

Bitcoin analizi yazımızı okumak için Bitcoin Fiyat Analizi yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bank Of America: “Küresel Teşviklerin Şu Durumda Bir Sınırı Yok”

Doğan Şahin

Mart Ayındaki Çöküşün Ardından Bitcoin Yatırımcıları Borsalardan Kaçıyor

Doğan Şahin

Kraken Borsası Resmen Kripto Para Bankası Oldu

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku