a
coinnet

LUNC Teknik Analiz: Konsolidasyon Yaşanıyor Mu?

coinnet
coinnet

LUNC teknik analiz; Terra Classic, dikdörtgen bir modelden büyük bir kopuşa yaklaşıyor. Token yakma da dahil olmak üzere çeşitli faktörler, 2024’te varlığın boğa koşusunu şekillendirme potansiyeline sahiptir.

LUNC Teknik Analiz

LUNC fiyat tahmini: Kripto korku ve açgözlülük endeksi, yaklaşık bir ay önce 67’den 73’e kadar çıktı. Bu da yatırımcıların daha yüksek fiyatlara stake yapmasıyla ilgili duyarlılığın olumlu olduğunu gösteriyor. Token serisi Terra Classic için, böyle bir yükseliş görünümü önümüzdeki haftalarda bir atılımın yolunu açabilir.

LUNC teknik analiz; CoinMarketCap’ten gelen verilere dayanarak, son 24 saatteki %1.55’lik bir düzeltme, satıcıların etkisini artırıyor. Bununla birlikte, işlem hacminin %8 artarak 27 milyon dolara yükseldiğinde, jetona olan ilgi artıyor.

Terra Classic, diğer kripto para birimleri arasında 119. sırada yer alan 676 milyon dolar değerinde bir piyasa değerine sahiptir. Tokenin dolaşımdaki 5.79 trilyon arzı ve toplam arzı 6.79 trilyon.

Bir Sonraki Terra Classic Breakout’u Ne Ateşler?

Terra Classic Token yakma programı, günlük işlem hacmiyle önde gelen kripto para borsası Binance’in öncülük ettiği sektördeki en ayrıntılı programlar arasındadır.

Binance, 1 Haziran’da 1,35 milyar LUNC yaktı ve programın 22. partisi oldu. Şimdiye kadar, borsa, topluluk tarafından yakılan tüm tokenlerin %52’sini temsil ediyor. Toplamda, Terra Classic topluluğu dolaşımdan 116 milyar token çıkardı.

LUNC ve USTC (ekosistemin ana tokenleri) için verimlilik elde etme girişimleriyle desteklenen tutarlı ağ geliştirme, bir sonraki kuzeye hareketi ilerletebilecek başka bir güçtür.

LUNC Fiyat Tahmini: %65 Koparma Hedefliyor

Terra Luna Classic, Salı günü ABD iş saatleri içinde 0.0001172 dolara seyretti. Kripto para ayrıca iki belirleyici seviye arasında kaldı; grafikte mor renkte 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile işaretlenmiş 0.0001145 $’lık bir izdiham desteği ve 0,0001119 $’lık direnç.

Teknik Gösterge

LUNC teknik analiz; Mavi 20 günlük EMA ve kırmızı renkte 50 günlük EMA izdiham desteğini oluşturdu ve en az direnç yolunun kademeli olarak yukarı doğru kayabileceğini düşündürdü.

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) yükseliş tezini pekiştiriyor. Bununla birlikte, aynı yükseliş görünümünü doğrulamak için MACD hattının sinyal hattının üzerinde tutunması gerekir. Sonunda, bu daha fazla yatırımcı LUNC’ye güvenmeye teşvik edecek ve %65’lik bir kırılma için 0.0002 dolara itecektir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.