a
coinnet

Meme Coin Furyası Bitmiyor: İşte Karşınızda Sholana the Koala

coinnet
coinnet

Boğa döneminin en dikkat çeken projeleri yine meme coin’ler oldu. 2021 yılında yaşanan Hype, bu senede devam ediyor. 2024 yılında başlayan boğa koşusunda meme coin’ler daha çok öne çıktı. Şimdi ise, yeni bir meme coin piyasaya çıkmaya hazırlanıyor: Sholana the Koala…

Son dönemde Solana ağında birçok meme coin patlama yaptı. Eski meme coin varlıkları Ethereum tabanlı üretilirken, son kripto para birimleri Solana ağını tercih etti. Bu da pazara yeni bir genişlik kazandırdı.

Sholana the Koala Projesi

Bir hatıra özünü yakalayan ilham veren karakter koalaların temasıyla ortaya çıkıyor. Sholana the koala, Solana tabanlı bir meme coin. Proje, diğer rakipleri gibi meme coin olarak piyasaya çıkacak.

Meme coin projesi, alanında sağlam bir başarı yakalamak için çalışıyor. Airdrop’lar ve ödüllerle etkileşimi teşvik ediyor.

Ön Satış Nasıl Gerçekleşecek?

SOL veya USDC ile beraber Sholana the koala (SHOL) alınabilecek. Kişisel cüzdanları bağlayarak verilen adres üzerinden alım yapılacak. Ekip yakın zamanda cüzdan adresi paylaşacak.

Tokenekonomik Stratejisi

Meme coin projesinin tokenekonomik sistemi de belli oldu. Buna göre; yüzde 15 satış, yüzde 10 yakım ve yüzde 10 AirDrop yapılacak. Bunun yanı yüzde 50 LP ve yüzde 10’u da kurtarma fonu olara kullanılacak. Tüm detaylı bilgiyi aşağıdaki internet ve sosyal medya aracığılıyla bulabilirsiniz;

twitter.com/SholanaSol

https://t.me/SholanaKoala

https://www.Sholana.life

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.