CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Michael Saylor Bitcoin için Toplu Göçü Öngörüyor

Michael Saylor Bitcoin, Michael Saylor Bitcoin için Toplu Göçü Öngörüyor

MicroStrategy’den Michael Saylor, yatırımcıların çoğunun önümüzdeki yıllarda Bitcoin lehine altın atacağını ve sarı metali ölüme terk edeceğini tahmin ediyor. Michael Saylor Bitcoin için önemli bir değer biçiyor.

Dünyanın en büyük halka açık ticari istihbarat şirketinin CEO’su Nomad Capitalist’ten Andrew Henderson ile yaptığı röportajda, yatırımcıların servetlerini BTC’de saklamayı tercih ettikleri için 10 trilyon dolarlık altın piyasasının yok olacağını söylüyor.

Saylor, yatırımcıları, ölmekte olan bir varlık olarak gördüğü şeyden en son çıkanların olmaması konusunda uyarıyor.

“Altın ölü paradır. Altınınızı satın, Bitcoin satın alın çünkü diğer insanlar altınlarını satacaklar. Altınlarını döktüklerinde tüm hedge fonları tarafından önden yönetilene kadar beklerseniz, dışarı çıkan son kişi siz olacaksınız. Sanırım altın para kazanıyor …

Şu anda altın olarak 10 trilyon dolarlık parasal enerji var. Sonunda, onu elinde tutmak isteyecek olan sadece merkez bankaları olacaktır. Her özel rasyonel aktör bundan uzaklaşacak ve Bitcoin’e geçecek. “

İş zekası devinin arkasındaki beyinler, değerli metalin en iyi günlerinin arkasında olabileceğinin kanıtı olarak bir düşünce sunuyorlar. Altının hızla yükselmesi gereken bir dönemdeki zayıf performansını gösteriyor.

Michael Saylor’ın Açıklamaları

“Bu ne için iyi? İnsanlar siyasi huzursuzluk için altın tuttu. Tanrı, bu yıl buna yeterince sahip olduğunu biliyor. Para basımına karşı bir koruma olarak altını tutarlar. Bu yıl ondan çok şey aldık. Altın neden üçe katlanmadı? Son altı aydaki her varlık sınıfına bakın. Altına bakın, NASDAQ’a bakın, S & P’ye bakın, tahvillere bakın. Hepsi doğramaktadır. Hiçbir yere gitmiyorlar. Ne çalışıyor? Bitcoin çalışıyor. Üç katına veya dört katına çıktı, ancak kolay üçe katlandı diyelim. “

MicroStrategy CEO’su argümanını güçlendirmek için Bitcoin kullanan ve kullanmayan firmaların başarısını karşılaştırıyor.

“Square çalışıyor çünkü Square, Bitcoin’in ağına bağlı. Square, bir mobil uygulamada Bitcoin satın almanıza izin verir. PayPal, Bitcoin’e bağlı olduğu için çalışıyor ve bir mobil uygulamada çalışıyor. GrayScale, yatırım fonlarını Bitcoin’e bağladıkları için çalışıyor. Bu dijital parasal ağa bağlanan şeyler çalışıyor. Geleneksel itibari paranın üstünde işleyen şeyler – euro ve dolar – kesiliyor.

Venezuela, Arjantin, Lübnan, Türkiye, Güney Afrika’da şirketlere veya yatırımlara sahip olacak kadar şanssızsanız, boşluğu doldurun – hiç çalışmıyorlar çünkü para birimleri çöküyor. Ne kadar rekabetçi olursa olsun, çökmekte olan veya zayıflayan bir para biriminde gelir elde ediyorsa, hiçbir şirket başarılı olamaz. Bu, para birimleri değer taşımazsa bu hisse senetlerinin hiçbirinin bir değer deposu olmayacağı anlamına gelir. Yüzde 15’lik bir yıllık parasal enflasyon akımına karşı yüzüyorsunuz. ” 

Michael Saylor Bitcoin için bu açıklamaları yaptı. İnsanları toplu göç için davet etti.

Kaynak: dailyhodl

Benzer Yazılar

Binance Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Arıyor.

Doğan Şahin

IMF Anketi Dijital Paraları Onaylıyor

Yavuz Cem AKYOL

Airbnb Kripto Varlıklara ve Teknolojiye Değindi

Yavuz Cem AKYOL

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku