a
coinnet

Microstrategy CEO’su Bitcoin’in 100 Kat Büyüyeceğini İddia Etti

Bitcoin satın alımları ile dikkat çeken Microstrategy, BTC konusunda yeni tahminlerde bulundu. CEO Michael Saylor, Bitcoin’in 100 kat büyüyeceğini söyledi.

Microstrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin konusunda konuştu. Kripto varlığın son dönemlerde inişli çıkışlı grafiğini dikkate almayan Saylor, varlığın 100 kat daha büyüyeceğini belirtti.

Bitcoin 100 Trilyon Dolarlık Varlık Sınıfı Olacak

Microstrategy CEO’su Michael Saylor, Cuma günü CNBC ile yaptığı röportajda Bitcoin’in 100 trilyon dolarlık varlık sınıfı olacağını dile getirdi.  Michael Saylor, kripto paranın ilerleyen dönemlerde ciddi kazandıracağını da aktardı. Bu süreçte altının kaybedeceğini de aktaran Saylor,

Şirketi şu anda 114 bin 42 BTC’ye sahip. Bitcoin’i mevcut fiyattan istiflemeye devam edip etmeyeceği veya daha fazla geri çekilmesini bekleyip beklemeyeceği soruldu. Cevap verdi: “Sonsuza kadar istiflemeye devam edeceğiz.”

Bitcoin ve altın konusunda Saylor’a, “çoğu yatırımcı için değer deposu olarak Bitcoin’in yerini aldı mı, değiştirecek mi veya altın değiştirme sürecinde mi” diye düşünüp düşünmediği soruldu. Düşük depolama maliyeti, transfer kolaylığı gibi bitcoin’in altına göre avantajlarına dikkat çekerek şunları söyledi:

“Bitcoin’in kazandığı, altının kaybettiği oldukça açık ve devam edecek.  Bu on yılda altının yerini dijital altının alacağı oldukça açık”

“Düzenlemelerden Rahatsız Değilim”

Bir trilyon dolarlık altyapı faturasındaki tartışmalı kripto hükmü de dahil olmak üzere düzenlemeyle ilgili olarak Microstrategy CEO’su Saylor, “Şu anda devam eden düzenlemelerden hiç rahatsız değilim” dedi.

“Kurumlar için güvenli liman, bitcoini bir değer deposu olarak kullanmaktır” diye açıkladı ve “Bitcoin, tüm kripto ekosistemindeki tek etik, teknik ve yasal güvenli liman” olduğunu ekledi.

Bitcoin yanlısı Microstrategy patronu, Washington’da tartışılan kripto düzenlemesinin “güvenlik belirteçleri, defi [merkezi olmayan finans] borsaları, kripto borsaları ve bitcoin olmayan diğer tüm kripto kullanım durumları üzerinde bir etkisi olacağını” belirtti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.