CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Mirror Protocol EasyFi Ekosistemine Katıldı

Mirror Protocol, Mirror Protocol EasyFi Ekosistemine Katıldı

Mirror Protocol basitçe anlatmak gerekir ise dünya varlıklarını blockchain üzerine aktarmayı amaçlayan bir protokoldür. Gerçek dünya varlıklarının fiyatını izleyen değiştirilebilir varlıkların, “sentetiklerin” oluşturulmasına izin verir. Protokol akıllı sözleşmeleri kullanarak işlevsellik kazanmaktadır. Geleceğin önemli teknolojik gelişmelerinde yer alabilecek altyapıya sahiptir. Mirror Protocol, EasyFi Ekosistemine katılması ile beraber, katılımcılar EasyFi ‘de tokenize edilmiş hisse senetleri ve emtia pozisyonları karşılığında kredi alabilecektir.

Mirror Protocol, Mirror Protocol EasyFi Ekosistemine Katıldı

Özet Olarak Mirror Protocol-EasyFi

  • Mirror Protocol ve EasyFi, tokenize edilmiş hisse senetlerini ve emtia (petrol) gibi diğer gerçek dünya varlıklarını EasyFi borç verme protokolünde teminat piyasaları olarak getirmek için bir ortaklığa giriyor.
  • Bu, Tokanlaştırılmış Hisse Senetleri ve Emtia Para Piyasalarının EasyFi’de piyasaya sürülmesine işaret edecek.
  • İşbirliği, FAANG – Facebook, Amazon, Apple, Netflix ve Google gibi çeşitli varlıkları ve daha fazlasını borç verme için EasyFi borç verme protokolüne getirecek.
  • EasyFi, hisse senetlerine ek olarak, başlangıçta borç verme ve borçlanma için tokenize edilmiş emtiaları (petrol) içerecektir.
  • Mirror’dan yansıtılan varlıkların sahipleri “mAssets” yakında Binance Smart Chain üzerindeki EasyFi Protokolü üzerindeki tokenize edilmiş hisse ve emtia pozisyonları karşılığında kredi alabilecekler.
  • Bu, EasyFi’yi kredi teminatı olarak tokenize edilmiş hisse senetleri ve gerçek dünya varlıkları içeren ilk Katman 2 DeFi protokolü yapacaktır.

Ortaklık, “FAANG” yelpazesini yansıtılan 5 ana teknoloji( mAssets – Facebook, Amazon, Apple, Netflix ve Google artı olarak Terra) platformlarındaki diğer varlıklar olarak sunmayı amaçlamaktadır.

Bu işbirliğinin bazı göze çarpan noktaları

  • İçerisinde Apple ve Facebook gibi büyük şirket isimlerinin bulunduğu küresel hisse senetleri gibi tokenlaştırılmış versiyonları içerecektir.
  • Mirror’dan yansıtılan varlıkların sahipleri mAssets, yakında kredi için tokenize edilmiş hisse senetlerini tedarik edebilecektir. Bu, BSC tabanlı protokolün bir entegrasyonu olacaktır.
  • Kullanıcılar, tedarik ettikleri tüm teminat varlıkları karşılığında USDC, BUSD ve DAI gibi sabit paralar ödünç alabilirler.

Mirror, mAssets ve EasyFi Hakkında

Mirror, Mirrored Assets (mAssets) adı verilen sentetik varlıkların oluşturulmasını sağlayan, Terra ağındaki akıllı sözleşmelerle desteklenen bir DeFi protokolüdür. Mirror, sansüre dayanıklıdır ve Mirror web uygulaması ve Mirror Wallet (mobil) aracılığıyla dünyadaki herkes tarafından erişilebilir.

mAssets, gerçek varlıkların fiyat davranışını taklit eden ve dünyanın herhangi bir yerindeki tüccarlara gerçek varlıklara sahip olma veya işlem yapma yükleri olmadan fiyat riskine açık erişim sağlayan Mirror’daki sentetik varlıklardır.

Easyfi, ölçeklenebilirlik, birleştirilebilirlik ve benimsemeye odaklanan defi için oluşturulmuş evrensel bir katman 2 borç verme protokolüdür. Dijital varlıkların ve ilgili finansal ürünlerin uçtan-uca ödünç verilmesini ve borçlanmasını kolaylaştırmak için halka açık ağlarda çalışacak açık ve kapsayıcı bir finansal ağ altyapısı olarak tasarlanmıştır.

Gelişmeler ve yaklaşan etkinlikler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Facebook, Twitter, Telegram.

Benzer Yazılar

Nexo Temettü (kâr payı) Dağıtımı 15 Ağustos 2020 Olarak Planlandı.

Kasım ERTAŞ

SINOVATE Haftalık Güncelleme 18/05/2020 ~ 25/05/2020

Kasım ERTAŞ

Blockchain’de Telif Hakları Documentchain İle Güvence Altında

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku