a
coinnet

MoonRabbit (AAA) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

coinnet
coinnet

Moon Rabbit(AAA), herhangi bir projenin ya da kuruluşun, kendi yargı yetkilerini(  DeFi, NFT, eSports, blok zincir veya kripto para) başlatmasına yardımcı olmaya yarayan Substrat tabanlı bir Layer0 ve Layer1 altyapısıdır. Önemli projesi ise ekosistemi güçlendirmek için web3 ve kripto para kullanmayı amaçlayan Longevity DAO‘dur. Ağı hole.moonrabbit.com’da bulunan her hafta yeni yargı alanları başlatılır.

AAA Tokenin kullanım alanları ise; Token transferlerini işlemek, doğrulamak, veri alışverişi yapmak, tapınaklara ücret ödemelerinde kullanılır. Her işlemde bir miktar AAA Tokeni yakılır ve böylece deflasyonist bir mekanizma oluşur. Staking için bir Tapınak açmak veya bir Yargı Yetkisi açmak ve sunak için minimum AAA taahhüdü gerektirir. Ağ üzerinde doğrulayıcı olmak isteyen herkes seçtiği tapınağa veya yargı yetkisine AAA Tokenleri devrederek ödül toplayabilir.

Moon Rabbit, dağıtılmış bir kripto holdingidir. Yargı yetkileri(Sistemler sistemi) oluşturan, tüm kripto para birimlerini çapraz zincir protokolünde toplayan bir Meta zincirinde birleştirir. Kripto paralar ve WEB3 Moon Rabbit’in misyonu için yalnızca kısa vadeli temeller ve araçlardır. Moon Rabbit’in amacı; biyolojik ve dijital olarak sınırsız yaşamı keşfetmek, insanların bilinen boyutları aşmasını yeni dünyaları ve bilinç durumlarını keşfetmesini sağlamaktır.

  • Tüm Zincirler Moon Rabbit, tüm blok zincirlerini ve dağıtılmış protokolleri bir sistem olup dünyanın ilk Metachain’ini kurdu.
  • Ölçeklenebilir Moon Rabbit’in ana zinciri birden fazla yargı yetkisini güvence altına alan ve doğrulayan tapınaklar tarafından oluşur. Paralel olarak dağıtılmış defter ve protokoller, yetkinlik ve ölçeklenebilirlik sağlar.
  • Sezgisel Moon Rabbit Herkese açık SDK’lar, açık kaynaklı araç takımları, API’ler ve belgeler, çok kısa bir süre içinde kendi blok zinciri ve kripto para biriminin başlatılmasına imkan tanır.
  • Girişimci Moon Rabbit’in yargı alanları istekli WEB3 girişimcileri ve geliştiriciler tarafından başlatılır. Moon Rabbit bu girişimleri yatırım ve hızlandırarak teşvik eder.
  • Güvenli Moon Rabbit’in çevre dostu olan Proof of Stake konsensüs mekanizmasını kullanır. Bu mekanizmada hem Ana Zinciri hem de bireysel Yargı Alanlarını koruyan ödüller ve cezalar bulunur.
  • Güçlendirme Bitcoin’in öncüsü olduğu, öz egemenlik, sansüre karşı dayanıklı, kapsayıcılık felsefesinden esinlenerek inşa edilen Moon Rabbit Teknolojik açıdan çok üstün ve aynı zamanda topluluğunu ilerlemeyi yönlendirmesi için destekler.

AAA Token Nereden Alınır?

Toplam arzı 8,888,888,888 adet olan AAA Tokeninin tamamı dolaşımda görülüyor fakat maksimum arzı belli değil. Moon Rabbit(AAA) Coin’i dileyen burdan satın alabilir.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.