Multicoin Capital DeFi, NFT ve Diğer Projelere 100 Milyon Dolar Yatırım Fonunu Duyurdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Yazıya başlamadan önce bugün erken saatlerde aktardığımız Ethereum yeni ATH’sinden sonra 25 Nisan’dan bu yana devam eden kesintisiz yükseliş 3.500 dolar zirvesi en güncel tüm zamanlar zirvesini kayıt etti. Bitcoin ise şuanda 55 bin dolar desteğinin altına gerilemiş durumda. Lider isimler dışında: Multicoin Capital DeFi ve NFT projeleri için açtığı havuzu yatırımcılara duyurdu.Bildiğiniz üzerine Ethereum NFT ve DeFi projelerine ev sahipliği yapan en büyük platform, bu nedenle ilgili yatırımlar ve düzenlemeler Ethereum yatırımcılarını doğrudan ilgilendiriyor.

Yatırım Haberinin Detayları İse Şu Şekilde:

Multicoin Capital, Multicoin Capital DeFi, NFT ve Diğer Projelere 100 Milyon Dolar Yatırım Fonunu Duyurdu

Multicoin Capital Önemli Bir Yatırım Fonu Duyurdu!

Salı günü yapılan bir duyuru sonrası Multicoin Capital ‘ın 100 milyon dolar değerinde yeni bir fon başlattığı topluluklar arasında hızlıca yayıldı. Yapılacak olan yatırımlar arasında DeFi ve NFT projeleri haricinde Web3 uygulamaları ve kripto paralara dair başka projelerde bulunacak. Solana daha önce Multicoin ‘den yatırım almayı başarmış projeler arasında yerini alıyor. Yeni yatırım fonunun toplanması ile şimdide Solana üzerine inşa edilen projelere destek verilebileceği düşünülüyor. Multicoin tarafından yapılan resmi açıklama atılacak olan adımların en somut haritasını gösteriyor.

Solana üzerinde filizlenen bir ekosistem büyüyecek. Bu ekosistem rust ile yazılacak ve solona ‘nun performansı ile serum’un oluşturduğu düzenlenebilir zincir üzerine bağlanacak.

Yapılan açıklamadan anlaşılacağı üzere Solana ile inşa edilen projelere büyük bir ilgi duyuluyor. Aynı zamanda NFT ‘ler içinde sanal projelerin büyük bir fırsat olduğu belirtildi.

DeFi ve NFT ‘ler dışında girişimciler, oyun platformları ve Web3 altyapı projeleri için yerel kripto dağıtım platformlarına yatırım yapılması planlandığı da aktarıldı. Son olarak daha öncesinde isimleri paylaşılmadan bazı fonları yatırımlar yapılmış ve Kasım ayında sona ermişti. Dağıtılan ilk fonun aynı şekilde saklı kalacağı belirtiliyor. Açıklanan yatırımlar arasında Solana, The Graph, Audius, Helium ve Arweave dahil olmak üzere 30’dan fazla projeye bulunmaktadır. Multicoin Capital açıkladığı fonu ile DeFi ve NFT dünyasına yeni projeler inşa etmeyi hedefliyor. Gelecekte açıklanan projeler için tekrar burada olacağız.

Sıcak gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz:

TwitterFacebook.

Yorum Yaz

isimFiyatGrafik (7gün)
bitcoin
Bitcoin (BTC)
$58,134.00
ethereum
Ethereum (ETH)
$2,080.07
binancecoin
Binance Coin (BNB)
$408.18
ripple
XRP (XRP)
$1.02
tether
Tether (USDT)
$0.998