CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

MYTVCHAIN İNCELEMESİ

, MYTVCHAIN İNCELEMESİ

MYTVCHAIN.COM’UN SPOR KULÜPLERİ VE SPORCULARINA AİT İLK BLOCKCHAIN ​​WEB TV PLATFORMU İÇİN BÜYÜME KAYDI.

Sophia Antipolis (Fransa) ve Singapur: Spor kulüplerine ve sporculara adanmış ilk web TV platformu Ekim 2018’de açıldı ve sadece yılın ilk ayı şirket, 50’den fazla ülkede spor kulüpleri için 33.000’den fazla kullanıcı ve web TV kanalı kazandı. Eylül 2019’da, Fransız Ulusal Olimpiyat ve Spor Komitesi’nin (CNOSF) inisiyatifiyle başlatılan “Fransa’da Spor” kanalının, tüm disiplinlerin, tüm federasyonların ve kulüpleri ünvanını aldı.

Şirket, kullanıcıların depolama alanlarını ve bant genişliklerini paylaşmalarına izin vererek blockchain tabanlı teknolojisini geliştiriyor. MyTV tokeni yalnızca bu paylaşımlardaki kullanıcılara ve topluluğa değil, aynı zamanda kulüplerinin içeriklerini sosyal ağlarında paylaşacak kullanıcılara da ödeme yapmak için kullanılacaktır. MyTV tokenleri kazanıldığında, kullanıcılar en sevdikleri spor kulüplerine bağış yapabilir veya hatta kanallara abonelik veya bir tokenle özel içeriğe erişim gibi hizmetler satın alabilir. Şirket, MyTV tokenlerinin özel bir satışı altında 28 Şubat’ı kapatarak indirimler sunacaktır.

Detaylar www.mytvchain.io adresinde mevcuttur. Katılımcılar cüzdanlarını https://ieo.mytvchain.com/ adresinden kayıt olarak oluşturabilirler. MyTV tokenlerinin satışı hedeflenen 8 milyon € ‘ya ulaşmazsa, Latoken ve Vindax borsalarında 29 Şubat – 27 Mart tarihleri ​​arasında bir IEO (İlk Değişim Teklifi) gerçekleşecektir.

MyTVchain, bu durumu kullanarak platformunda % 10 bonus veya herhangi bir MyTV token satın alımı sunar: https://bit.ly/2PDbdaD

MyTVchain Başkanı Xavier Gesnouin, “seyirci açısından platformun büyümesinin, Spor Kulüpleri ve Taraftarlar için, IEO sonrası borsalarda listelenmiştir. Birkaç medya grubu bizimle iletişime geçti ve bize katılmak istiyor, yakında duyuru yapmaktan memnuniyet duyacağız. ”

iletişim : [email protected], MYTVCHAIN İNCELEMESİ  @MyTVchain
Haber iletişim : [email protected], MYTVCHAIN İNCELEMESİ  MyTVchain
Website : www.mytvchain.com/MyTVchain Official
IEO website : www.mytvchain.io, MYTVCHAIN İNCELEMESİ  @mytvchain

 

 

Benzer Yazılar

[Duyuru] Cocos-BCX MainNet, V1.1.6’ya Yükseltildi

Kasım ERTAŞ

DeFi Ekosistemi: Geleceğin Finans Dünyası

Hilal DERİN

SINOVATE 2021 Şubat Ayı için Finansal Bilgilendirme

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku