CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

NASDAQ Listesinde Yer Alan Şirket, BTC Fonu Kuracak

nasdaq, NASDAQ Listesinde Yer Alan Şirket, BTC Fonu Kuracak

NASDAQ listesinde yer alan şirket, kripto para biriminin güvenilir bir değer deposu olduğunu belirterek Bitcoin’i daha fazla benimsemeyi hedefleyecek.

GreenPro Capital, yatırım için bir BTC Fonu kurma planlarını açıkladı. Firma, Bitcoin’in, gerçekten güvenilir bir değer deposu olabileceğine olan inancını doğruluyor.

NASDAQ Listesindeki Şirket, Bitcoin’e Güveniyor

NASDAQ listesinde yer alan GreenPro Capital Corp, Bitcoin’in geleceği hakkında pozitifliği ifade eden en son şirketler arasındadır. Yakın tarihli bir duyuruda, mali danışmanlık hizmeti sağlayıcısı, bankacılık kurumlarının, hedge fonların, sigorta şirketlerinin vb. Yakında BTC’yi benimsemeye başlayacağına inandığını belirtti.

GRNQ, Bitcoin’i dünyanın gelecekteki en güvenilir değer deposu olarak gördüğünü ileri sürdü. Şirketin son zamanlarda kendi BTC Fonunu başlatma ve uygulama niyeti söz konusu.

GreenPro, Bitcoin hakkındaki görüşünün yanı sıra, ikinci en büyük Ethereum (ETH) dahil olmak üzere genel olarak kripto para birimlerine olan inancını doğruladı. Duyuruya göre, ETH satın almak , fiat varlıklarını elinde tutmak yerine daha iyi getiri sağlayabilir ve şirketin varlıklarının değerini zamanında koruyabilir.

BTC’nin bir değer deposu olduğuna tamamen inanıyoruz. Yatırım bankacılarımıza 2021’in 1. çeyreğinde BTC’ye yatırım yapmaları için 100 milyon ABD dolarına kadar borç artırmaları talimatını verdim. Şirket ayrıca kendi parasını da Bitcoin’e yatıracak

GreenPro CEO’su CK Lee

NASDAQ listesinde bulunan Hong Kong merkezli şirket, BTC hissesini satın almak için yan kuruluşu CryptoSX’i dahil etmeyi planlıyor.

nasdaq, NASDAQ Listesinde Yer Alan Şirket, BTC Fonu Kuracak

Kurumsal Şirketlerin Yatırımı Sürüyor

GreenPro’nun kendi BTC fonunu başlatmasıyla ilgili en son duyurusu, kurumsal firmaların genel eğilimi düşünüldüğünde sürpriz bir gelişme olmadı.

Square, NASDAQ listesinde yer alan MicroStrategy, sigorta şirketi MassMutual ve hedge fon devi One River Asset Management gibi kurumlar kripto alanına girmeye devam ediyor.

CoinShares, son zamanlarda resmi verileri yayınlayarak, kurumsal yatırımcıların itibari varlıklarının önemli bir bölümünü kısa bir süre içinde Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine tahsis etmeyi başardıklarını tekrar teyit etti.

Birkaç şirketten gelen yaklaşık 500 milyon dolarlık yatırım, dijital varlıklara olan kurumsal ilginin, artarak devam ettiğini ortaya koyuyor.

Stratejistler, dünyanın en büyük kripto varlığının 2020’nin başından bu yana %250’den fazla bir artış kaydettiği gerçeği doğrultusunda kurumsal ilginin muhtemelen BTC fiyat artışının arkasındaki ana neden olduğunu varsaydı.

Kaynak: Crypto Potato

Benzer Yazılar

Ünlü Analist: “Eğer BTC Bu Seviyeyi Görürse Evimi Satar Bitcoin Alırım”

Doğan Şahin

Elon Musk Twitter Profil Resmini Bitcoin Yaptı

Hilal DERİN

Ethereum Classic(ETC) Düşen Trendi Kıracak mı? (ETC/USDT Analizi)

Sezer

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku