a
coinnet

NEAR, NFT Tabanlı Oyun Kurması için Inite’ye 50.000 Dolar Hibe Etti!

Near Foundation, Inite 'ye NFT tabanlı oyun platformu kurması için 50.000 dolar hibe ettiğini açıkladı. Near'ın kusursuz blockchain uygulamaları ve teknolojiye yön veren yapısı Inite'ye ilham verecek.

coinnet
coinnet

Near Foundation, Inite ‘ye NFT tabanlı oyun platformu kurması için 50.000 dolar hibe ettiğini açıkladı. Near’ın kusursuz blockchain uygulamaları ve teknolojiye yön veren yapısı Inite’ye ilham verecek.

Initie, kendi ekosisteminin yerel token’ları INIT ve IDEA’yı oluşturmak için bir platform arayışı içerisindeydi. 50.000 dolarlık hibenin ardından Inite, NEAR altyapısıyla bir NFT pazarı oluştururken INIT ve IDEA token’larını da daha hızlı bir şekilde piyasaya sunabilecek.

Inite, Near’ı yeni fikirlerini geliştirebilmek için harika bir partner olarak görüyor. Bu konuda Inite CEO’su Mike Fluff bu ortaklık hakkında şu şekilde konuştu:

“NEAR ile birlikte çalışmaktan ve Metaverse oyununu omuz omuza inşa etmekten gurur duyuyoruz. “Hepimizin ortak değerleri var: yaratıcılık, şeffaflık ve verimlilik. Dolayısıyla bu ortaklığın gerçek bir kazan-kazan ilişkisi olacağını düşünüyoruz.”

MIke Fluff

Near ile ortaklık imzalatan Inite, gelişmekte olan ülkelerden insanları yeni sanal ekonomiler oluşturmak için bir araya getiren bir platform olan Crypto Gaming United (CGU) tarafından destekleniyor. Ayrıca bu topluluğa katılan üyelerin de kendi oyun becerilerini geliştirme fırsatı yaratacak.

CGU ve Inite ortaklığının kapsamı da belirlendi. CGU tarafından sağlanan oyuncular, oyun oynarken kendi karakterlerini geliştirebilir ve ek puanlar kazanabilirler. Bu becerileri geliştirmek için de Inite’nin sağladığı sanal ortam kullanılacak. Oyun içinde kazanılan puanlar, daha sonraları gerçek bir para birimine dönüştürülebilir. Ya da bu puanlar için NFT pazarından metaverse ürünleri satın alınabilir.

CGU kurucu ortağı Sergei Sergienko, bu ortaklığı karşılıklı kazanç içerisinde daha fazla ticari fırsat sunmak için değerlendireceklerini açıkladı.

Inite

Facebook / Twitter / Telegram / Medium / Discord

Near

Telegram / Discord / Twitter

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.