CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

NFT madenciliği: Five Fortunes NFT ve Bull Bull NFT almaya davet!

NFT madenciliği, NFT madenciliği: Five Fortunes NFT ve Bull Bull NFT almaya davet!

22 Ocak 2021, 12:00 PM’den 28 Ocak 5:59 (UTC) tarihine kadar, sınırlı bir süre için 50.000 beyaz liste açıldı. Cocos-BCX’i takip eden topluluk kullanıcılarına beyaz listeye katılmaları için öncelik verildi. Beyaz listedeki kullanıcı kör bir NFT kutusu açma, COCOS paylaşımına katılma, Five Fortunes NFT, Bull Bull NFT ve NFT madenciliği toplama fırsatı bulabilecek.

Şimdiye kadar 140.680 kişi katıldı. “Bu etkinliğe desteğiniz için teşekkür ederiz.”

28 Ocak tarihinde 6:00’da, beyaz listede bulunan kullanıcılar COCOS NFT ve bu NFT içinde döküm olan kör açarak beş Fortunes NFT veya Bull Bull NFT edinme fırsatı elde edebilecek. Sonraki madencilik havuzları için kullanılabilir, ancak Five Fortunes serisi NFT de çıkarılabilir ve kırmızı zarf türünde belirli miktarda COCOS sentezlenebilir olacak.

I. Beyaz listedeki kullanıcılar için NFT elde etmek üzere kör kutular nasıl açılır

1) COCOS World’e [https://bsc.cocosbcx.io/] girin ve [Cüzdanı Bağla]’yı tıklayın.

Bağlantılı cüzdan adresi, beyaz listeye eklenmiş bir kullanıcı olduğunuzda gönderdiğiniz BSC adresi olmalı ve BSC ağına geçmeniz gerekiyor.

NFT madenciliği, NFT madenciliği: Five Fortunes NFT ve Bull Bull NFT almaya davet!

2) Cüzdanı başarıyla bağladıktan sonra, [Blind Box] modülüne tıklayın.

NFT madenciliği, NFT madenciliği: Five Fortunes NFT ve Bull Bull NFT almaya davet!

3) Herhangi bir Blind Box’ı açın, özel bir Five Fortunes NFT veya Bull Bull NFT’nin rastgele seçimi sizin için orada olacaktır.

Five Fortunes NFT: Collet, Five Fortunes’u (Fortune of Harmony, Fortune of Patriotism, Fortune of Dedication, Fortune of Kindness, Fortune of Prosperity) takip ediyor ve 8000 COCOS bonus havuz ödülünü paylaşıyor.

Bull Bull NFT: L1-L6 Lucky Bull Bull Series NFT’den listeleme. (Bull Year of Great Fortune, Bull Year of Full Wishes, Bull Year of New Chances, Bull Year of Sharp Motivations, Bull Year of Great Prosperity, Bull Year of Successful Coin ), 1–100 COCOS arasındaki NFT değerinin üzerinde, bu nedenle seviye ne kadar yüksekse, NFT değeriniz o kadar büyük ve sonraki madencilik çıktısı da o kadar yüksek.

Yukarıda seçilen NFT’nin değeri

  • NFT madenciliği programına katılabilir ve Cocos-BCX yetkilileri madencilik için madencilik için altın olarak 50.000USDT eşdeğeri COCOS koyacaktır.
  • Five Fortunes NFT Five Fortunes NFT kullanıcıları, Treasureland platformunu kullanarak kullanıcılar arasında “Fortune of Harmony, Fortune of Patriotism, Fortune of Dedication, Fortune of Kindness, Fortune of Prosperity” Five Fortunes NFT’yi toplamak için kullanabilir. 7 Şubat 2021 (UTC) öğleden sonra saat 12: 00’de, Beş Şans’ın tamamını toplayan kullanıcılar, şimdiye kadarki en büyük ödül havuzu olacak olan devasa Beş Şans ödül havuzunun paylaşımına katılabilecekler.
  • NFT, Treasureland gibi platformlarda işlem görebilir.
  • NFT, COCOS’a ayrıştırılabilir.
  • NFT, COCOS çapraz zincirleri olarak taşınacak ve tüm zincirlerde avantajlardan yararlanacaktır.
  • NFT, tam platform geliri elde etme taahhüdünde bulunabilecek.

Daha fazla NFT alın

Resmi sosyal medya ve topluluk bilgilerimizi takip edebilir ve daha fazla NFT almak için resmi NFT airdrop faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Cocos-BCX promosyon programını başlatıp, arkadaşlarınızla BNB ve COCOS için para kazanabilirsiniz!

Buna ek olarak, ekolojik gelişmeyi daha iyi desteklemek ve Cocos-BCX’in etkisini genişletmek için şimdi 25 Ocak 2021’de saat 06: 00’da tüm kullanıcılar için destekleyici programı başlatıyoruz. Herkesin aktif olarak katılabileceğini ve sevgili Cocos-BCX topluluğumuza katkıda bulunabileceğini umuyoruz.

Kullanıcılar, satın alma işlemleriyle kendi özel davet kodlarını alabilirler. Başlangıç ​​fiyatı 1 BNB’dir. Satılan her 100 davetiye kodu için fiyat 1 BNB artacaktır. Örneğin, 1.-100. davetiye kodu 1 BNB ve 101. davetiye kodu 2 BNB’dir. Davet kodu bağlantısı üzerinden cüzdana giren ve oturum açan kullanıcı kalıcı olarak bağlanacaktır. COCOS platformundaki davet eden kullanıcının tüm gelirinin %7’sini ve kullanıcının yeni kullanıcıları davet etme gelirinin %3’ünü alabilecektir. .

II. Organizatör olmak için aşağıdaki adımları izleyin

1) [COCOS World https://bsc.cocosbcx.io/] girin ve [Cüzdanı Bağla] ‘yı tıklayın

2) Kullanıcı adını girin

3) Paylaşmak için davet bağlantısını kopyalayın ve geri çekmek için [Şimdi Geri Çek] düğmesine tıklayın.

Cocos-BCX bir promosyon planı başlattı. Siz de arkadaşlarınızla gelip BNB ve COCOS’u birlikte almaya davete edin. NFT madenciliği programlarına da katılabilirsiniz.

Yukarıdaki içeriklerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Cocos-BCX resmi platformlarını takip edip abone olabilir ve gruptaki yöneticilere danışabilirsiniz.Her zaman verimli bir şekilde güncelleme yapacağız.

Kaynak: cocosbcx.medium.com

Benzer Yazılar

NFT Gaming: Cocos-BCX 2020 Yıl Sonu Ödülleri

Hilal DERİN

SINOVATE, Star Cradle Public Testnet Cüzdan ve Kılavuzları yayınlandı

Kasım ERTAŞ

Blockchain’de Telif Hakları Documentchain İle Güvence Altında

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku