a
coinnet

OpenSea CFO’su Brian Roberts Neden İstifa Etti?

coinnet
coinnet

Opensea CFO’su Brian Roberts şirketten ayrıldı. Roberts, NFT marketplace Opensea’dan istifasını Facebook üzerinden duyurdu.

Önde gelen NFT marketplace Opensea’nın CFO’su Brian Roberts firmayı bırakmaya karar verdi. Roberts, yaklaşık yedi yıl boyunca bir sürüş paylaşım uygulaması olan Lyft ile çalıştıktan sonra 2021 yılında OpenSea CFO’su olarak atanmıştı.

Roberts istifasını duyurmak için Facebook’u kullandı. Web3 uygulamalarının geleceği, özellikle de OpenSea ve gelecekteki piyasa politikaları konusunda hala yükselişte olacağını ekledi.

“Açık denizlerden karaya çıkma zamanım geldi. Fırsat için minnettarım ve birçok başarıdan gurur duyuyorum, ancak Opensea’daki finans ekibinin gücünden başka bir şey değil. Kelimenin tam anlamıyla sıfırdan bir takım kurma ve oyun değişikliklerini seçme konusunda nadir bir fırsatım oldu. Sorunsuz bir geçiş sağlamak için Devin Finzer ve son derece yetenekli Justin Jow ile yakın bir şekilde çalışıyorum” dedi.

Ayrıca Roberts, Opensea’nın zaman zaman rotasında gezinmesine yardımcı olmak için gelecekte şirkete danışmanı olarak hizmet vermeye devam edeceğini de doğruladı.

OpenSea CFO’su Brian Roberts İstifa Sonrasında Danışman Olarak Şirkette Kalacağını da Duyurdu

“… ve şirkette danışman olarak kalacağım. Web3’te ve özellikle Opensea’da inanılmaz derecede yükselişe devam ediyorum. Şirket binayı yönetiyor ve sizi temin ederim, en iyisi henüz gelmedi ” dedi.

Opensea CFO’su Robert’ın firmadan istifası, genel NFT piyasasının ticaretinde düşüş eğilimi gösterdiği bir zamanda geliyor. Dune analytics’ten toplanan verilere göre, NFT piyasası 2022’de geçen yıla göre büyük ölçüde geriledi.

Grafikler, toplam NFT hacminde Ocak ayında 17 milyar dolardan Eylül ayında 466 milyon dolara tutarlı bir düşüş gösteriyor. Fiyat analizi, OpenSea, Larvalabs, Rarible, NFTX ve Foundation gibi önde gelen NFT pazarlarından elde edilen verileri içerir. Bununla birlikte, piyasanın durgun momentumuna rağmen, OpenSea 3. Çeyrekte yaklaşık 144 milyon dolar üreterek ayakta kalmayı başardı.

Ayrıca, OpenSea, tabanını bir çentik yukarı doğru genişletme çabalarını sürekli olarak artırıyor. Şirket geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden kullanıcıların opensea’daki toplu listeleri ve satın alımları resmi olarak listelemelerini sağlayan yeni bir özellik duyurdu.

Twitter adresimizi takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Günün başka bir haberini okumak için bu bağlantıyı izleyebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.