CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Polkadot Fiyat Analizi: Güçlü Yükseliş Volatilitesi Genişlemesiyle %295 Arttı

Polkadot Fiyat Analizi, Polkadot Fiyat Analizi: Güçlü Yükseliş Volatilitesi Genişlemesiyle %295 Arttı
polkadot fiyat analizi

DOT fiyatı, son birkaç günde POC S / R anahtarını aştığı için etkileyici bir yükselişe ev sahipliği yaptı. DOTUSDT fiyat hareketi, şu ana kadar net bir zirveye ulaşma belirtisi olmadan birden fazla yüzde kazanımı yayınlamayı başardı. Böylelikle Polkadot fiyat analizi olumlu bir seyir gösterdi.

Polkadot Fiyat Analizi, Polkadot Fiyat Analizi: Güçlü Yükseliş Volatilitesi Genişlemesiyle %295 Arttı
Polkadot fiyat analizi

Yukarıdaki grafiğe göre, DOT fiyatının Haftalık zaman diliminde uzun bir fiyat hareketi geçmişi gözükmüyor. Bununla birlikte, mahkumiyetle ihlal edilen önemli bir haftalık S / R bölgesi oluşturabiliriz. DOT fiyat eylemi daha önce birden fazla girişimde reddedilmişti. Güçlü bir boğa kırılmasından önce dengede ticaret yapmasına neden oldu.

Weekly S / R’de önemli bir teknik kesişme noktası, yüksek işlemlerin gerçekleştiği güçlü bir değer alanı olan kontrol noktasıydu. Bunun üzerine çıkmak, bir Boğa Güreşi Mumuyla momentum gelmeye başladığında gerçek bir kırılmanın sinyalini verdi. O sırada Fiyat Eylemi, ikinci Boğa Oynaklık Genişlemesi gerçekleşirken bir Yerel S / R oluşturdu.

Şu an itibariyle Fiyat Eylemi, geçerli iklimsel hacim düğümleri olmadan Fiyat Keşfinde işlem görüyor. İklim düğümleri, güçlü uçucu hareketlerden sonra ayarlanan geçici tepelerin ve / veya altların göstergesidir. DOTUSDT’nin anlık düğümleri artıyor. Bu nedenle daha fazla yükseliş olasılığı var. Önümüzdeki haftalık mumun nasıl kapanıp açılacağı, anlık trend yönünü belirleyecektir.

DOT Fiyatı için Sırada Ne Var?

Sonuç olarak, DOTUSDT, geçici bir zirvenin belirlendiğine dair hiçbir işaret olmadığından, daha fazla yükselişin muhtemel olduğu Polkadot fiyat analizi sonucuna varıldı. Hacim profiline yanıt olarak haftanın nasıl kapandığını izlemek önemlidir. Daha önce belirtildiği gibi bir iklim düğümü, geçici bir tepenin ayarlandığının göstergesi olacaktır. Şu an itibariyle, daha yüksek zaman aralığı kanıtlanana kadar yükseliş eğiliminde.

Kaynak: coingape

Benzer Yazılar

Endişe Yaratan Düşüş: LocalBitcoins’in Haftalık İşlem Hacmi 2013 Seviyesinde 

Doğan Şahin

ATM’lerde Tether(USDT) Devri Başlıyor

Sezer

Bitcoin’de umutlar “halving”e bağlandı

Doğan Şahin

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku