a

PRCY ile Pasif Gelir Elde Etmek İster misiniz?

Yüzde yüz gizlilik ve güvenlik garantisi sunan PRCY coin, platform içerisinde çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ekosistem içerisinde yalnızca kripto para birimi ile ticari işlemler değil çeşitli pasif gelir avantajları da bulunmaktadır. Diğer bir deyişle, siz uyurken bile kripto para biriminiz sizin için çalışır.

1. Saklama Planı

Saklama planı seçeneği ile 5000 PRCY ve üzerindeki varlıklarınızı elinizde tutarak pasif gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Web sitesinde açıklanan bazı şartları yerine getirip kripto para birimlerinizi tuttuğunuz zaman PRCY coin ile ödüllendirilirsiniz. Detaylar için lütfen linke tıklayın.

Saklama planının ikinci güncellemesi üç gün önce resmi web sitesinden duyuruldu. Anlık görüntü 30 Haziran 2021 (GMT) tarihinde alınacak. Detaylar için lütfen tıklayın.

2. Masternode

Masternode çalıştırarak pasif gelir elde etme seçeneği Higlan ve PRCY ortaklığı sonrasında ortaya çıkmıştır. 1 masternode çalıştırmak için teminat olarak 5.000 PRCY’ye sahip olmanız gerekir.  See-Saw Balance Ödül Sistemi, maksimum 40/60 MN/PoS ödüle kadar 60/40 MN/PoS ödül dağıtma teknolojisine sahiptir. Detaylar için lütfen linke tıklayın.

3. PoA

PoA bir madencilik işlemidir. Bilindiği üzere, kripto sektöründe pasif gelir elde etmenin en tanıdık yolu madencilik ile uğraşmaktır. Privacy Coin de bu işleme oldukça özen göstermiş ve kusursuza yakın bir madencilik süreci inşa etmiştir.

4. Staking

PRCY’nin pasif gelir elde etmek için en sık kullanılan yöntemlerden biridir. Yapmanız gerekenler de oldukça basit bir şekilde sıralanmıştır. İlk olarak çalışan bir masaüstü cüzdanına sahip olmalısınız. Bu cüzdanınızda minimum 2500 adet PRCY Coin bulundurun. Cüzdanınız açık ve internete bağlı olduğu sürece staking işlemlerini etkinleştirebilirsiniz.

Siz de topluluğa katılarak pasif gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz.

Takipte Kalın!

Son dakika haberlerini anında öğrenmek için bizi takip edebilirsiniz. Twitter hesabımıza ulaşmak için lütfen linke tıklayın.

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.