a
coinnet

Robinhood, Dogecoin Geleceği İçin Düşüş Alarmı Verdi

coinnet
coinnet

Kripto ve hisse senedi komisyoncusu Robinhood, meme-coin Doge ticaretinin ikinci çeyrekte kripto para birimi işlem gelirinin %62’sinden en son çeyrekte %40’a düştüğünü gösteren finansal verileri yayınladı. 

Firma Çarşamba günü yaptığı açıklamada:

“30 Eylül 2021’de sona eren üç ay için, kripto para birimi işlem bazlı gelirimizin %40’ı, 30 Haziran 2021’de sona eren üç ay için %62 ve Mart’ta sona eren üç ay için %34’e kıyasla Dogecoin’deki işlemlere atfedilebilirdi.” ifadeleri kullanıldı.

Robinhood’un üçüncü çeyrekteki kripto açıklaması için çeyrek iyimser olarak ele alındığından dogecoin verileri sürpriz olmamalı. Firma, Ekim ayının sonunda üçüncü çeyrek için kazanç bildirdi ve bu dönemde kripto piyasasına olan ilgide daha geniş bir düşüş gösterdi. 

Dogecoin ticaretindeki popülerlik, Robinhood’un kripto işi için güçlü bir ikinci çeyreğe dönüştü. Yine de, kripto tüccarları, genellikle jetonlar arasında hızla hareket eden kararsız bir grup olarak dikkatleri çekti. Yeni paraları listelemek için acelesi olmadığı düşünüldüğünde, bu Robinhood için rakiplerine göre bir dezavantaj olabilir. 

Firma yetkilisi Christine Brown, “Alabileceğimiz kısa vadeli kazancın, kullanıcılarımız için uzun vadeli takasa değmediğini düşünüyoruz” diyerek oldukça fazla sayıda varlıkların listede olduğunu işaret etti.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.