a
coinnet

Sapphire Ekibi Masternode ‘da Liderliğe Yürüyor

Bitcoin,ethereum  tarihinin en yüksek dönemlerini yaşıyor, bnb coin ilk 3’e bende adayım diyor bunlar hepimizin yakından takip ettiği gelişmeleri heyecanla izlediği projeler.

Bugünkü makalemde kripto para piyasalarında özellikle Türkiye’de çok fazla bilinmeyen ancak güzel işler başaran bir ekipten bahsedeçeğim.

Öncelikle bugün ele alacağımız proje bir masternode projesi aynı zamanda kendisinin dışında 8 farklı projeyi bünyesinde barındıran ve ticaretinin aktif olarak crex24 borsasında yapıldığı sapphire coin.

Crex24 borsası binance,kraken gibi borsaların bulunduğu bizlerin en üst seviye diye tabir ettiğimiz borsaların arasında yer almıyor.Daha çok masternode projeleri barındıran, bunlara listelenme imkanı sunan bir borsa.

Sapphire coin de crex’te listelenmekte ve borsa içerisinde yüksek hacme sahip.Masternodes.online verilerine göre şu an sapphire coin’e 47.578$’a masternode kurabiliyorsunuz. Roi oranı(yıllık getiri) %63 seviyelerinde yani aylık olarak bakarsak bugünkü fiyatlarla 2.500$’ın üzerinde bir getiri sunuyor yatırımcılarına.

Sapphire ekibinin desteklediği diğer proje peony .Pny projeside crex 24 borsasında listelenmekte ve son 10 gün içerisinde ciddi bir yükseliş trendi ve borsa hacmi yakalamış durumda. Pny coin’in masternode’u bugünkü fiyatlarla 3191$’a kuralabilmekte.Roi oranı(yıllık getiri) %95 seviyelerinde aylık olarak şu anki fiyatlarla 250$’a yakın getiri sunuyor.

Aynı zamanda sapphire ekibinin projelerine;

 kyanite(kyan), trittium(trtt), jackpot 777(777), ultraclear (ucr), aezora(azr), dashdiamond(dashd), cryptoflow(cfl) gibi kendi projesi dışında  8 projeyi desteklemekte.

Masternodelarla ilgilenen herkesin bildiği üzere bu sektörün en büyük coin’i Dash coin.İlerleyen zamanlarda sapphire ekibi dash coin’i tahtından edebilecek mi?

Bu sorunun cevabını bize proje geliştiricilerinin zaman içerisinde ki haraketleri gösterecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.