a
coinnet

SHIB Teknik Analiz: Piyasa Dengesizliğinin Arasında Ralli Olacak Mı?

coinnet
coinnet

SHIB teknik analiz; meme coin şu anda belirsiz sularda seyrediyor. Potansiyel bir ralli meydana gelmeden önce gerçeğe uygun değer boşluğunu (FVG) doldurması gerektiğini gösteren grafikler var.

Shiba Inu fiyat analizi: SHIB’in fiyatı son 24 saatte %0,7 artarak Çarşamba günü Avrupa mesai saatleri içinde 0,0001669$ civarında işlem gördü. Fiyattaki artış, Bitcoin fiyat toparlanmasının neden olduğu genel piyasa yükselişinin ortasında gelir. Shiba Inu, Bitcoin’in fiyat düşüşü sırasında en çok etkilenen kripto varlıklarından biriydi.

SHIB Teknik Analiz

Shiba’nın fiyatı 14 Haziran’da azalan bir üçgenden çıktı ve 0,00001266 dolara kadar düştü. Bununla birlikte, genel piyasa toparlanmasının ardından, meme coin son düşük seviyesinden %32 arttı.

SHIB teknik analiz; hareket, varlık için yükselişe geçmeyen 2 günlük, 50 günlük ve 200 günlük basit hareketli ortalamaların (SMA) altında seyrediyor. Son düşük seviyenin hemen altında, varlığın fiyatının tamamen tersine dönmesi için doldurulması gereken bir piyasa dengesizliği bölgesi var.

SHIB’in fiyat hareketi, son 33 gündür direnç seviyesi olarak hareket eden 21 günlük SMA’ya yakın. Bu göstergenin üzerinde bir kırılma, birlikte kümelenmiş 200 günlük ve 50 günlük SMA’ya daha fazla yukarı yönlü harekete neden olabilir.

Bu nedenle, Shiba Inu fiyat tahmini, 0.0000168 ile 0.000195 dolar arasında, SHIB fiyatının karşılaşabileceği en zorlu direnç bölgelerinden biri olabileceğini gösteriyor. Bu bölgenin üzerindeki bir kırılma, SHIB fiyatını 0,0000336$’a fırlatabilir.

0,000011$ civarında gerçeğe uygun değer boşluğunu (FVG) doldurmak için SHIB fiyatının mevcut fiyatından %30 düşmesi gerekebilir. Bununla birlikte, Shiba Inu bu piyasa dengesizliği bölgesini ne kadar erken temizlerse, kripto varlığı o kadar çabuk yukarı doğru hareket etmeye başlayabilir. İzlenecek önemli bir destek alanı ise 0,00001361 dolar seviyesinde bulunuyor.

Shiba Inu Teknik Göstergeler

  • SHIB teknik analiz; bağıl güç endeksi (RSI 14) 44,4’te ve yükseliyor. Bu, piyasa katılımcılarının yükselişte olduğunu ve fiyatın yükselmeye devam edebileceğini gösterir. Bununla birlikte, RSI hala orta nokta seviyesinin altındadır ve bu, yükseliş trendinde bir yükseliş hakimiyetini doğrulamak için kritik öneme sahiptir.
  • Chaikin para akışı (CMF) sıfır çizgisinin üzerine geçti ve bu da yükseliş baskısının hakim olmaya başladığını gösteriyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.